URTARRILA

  • 02/01/2015 – 19:00 – THE UPPER ROOM -> BERANGO ANTZOKIA (BERANGO)
  • 03/01/2015 – MUSIKA LIRIKOA -> GUREA ANTZOKIA (BILLABONA)
  • 03/01/2015 – 18:00 – OLATZ SALVADOR -> IRISARRI LAND (IGANTZI)
  • 03/01/2015 – 19:00 – THE UPPER ROOM -> CENTRO SOCIAL (ZUBILLAGA)
  • 03/01/2015 – 20:00 – URKO MENAIA&NAGORE ETXABE -> ALTXERRI BAR (DONOSTIA)
  • 03/01/2015 – 20:00 – JON GURRUTXAGA DUO -> ITZURUN TABERNA (ZUMAIA)
  • 04/01/2015 – SIRA COEL – CONCIERTO ÍNTIMO -> DONOSTIA
  • 05/01/2015 – 19:00 – ESTANGA TRIKITRILARIAK -> KALEAN (DONOSTIA)
  • 05/01/2015 – 19:30 – THE UPPER ROOM -> IHURRE PLAZA (OLABERRIA)
  • 06/01/2015 – 20:00 – EZTEN GIRO -> GAZTETXEA (LAUDIO)
  • 09/01/2015 – 21:30 – THE UPPER ROOM -> GURE ARETOA (DERIO)
  • 09/01/2015 – 22:30 – ULUKA TALDEA -> ULUKA TABERNA (IRURA)
  • 09/01/2015 – 00:00 – GABEZIA + ROLLING DICE -> ABEND (LASARTE-ORIA)
  • 10/01/2015 – 20:00 – COSMOTRONIC -> ALTXERRI BAR (DONOSTIA)
  • 10/01/2015 – 22.00 – BAKETXUTA -> GETXO
  • 11/01/2015 – 20:00 – ROUS -> BAR EL CALLEJON (DONOSTIA)
  • 12/01/2015 – 21:00 – ANDRES IZURIETA&J.BAPTISTE MARINO -> ATELIER CHARONNE (PARIS)
  • 15/01/2015 – 21:00 – ANDRES IZURIETA TRIO -> PENICHE LE MARCOUNET (PARIS)
  • 16/01/2015 – 12:00 – PINOTXET -> ALVARO REMACHA ESTUDIOA (ANDOAIN)
  • 16/01/2015 – 12:00 – ESTANGA TRIKITRILARI BIKOTEA -> GARBERA (DONOSTIA)
  • 16/01/2015 – 20:00 – LEE JUNIOR -> ALTXERRI BAR (DONOSTIA)
  • 16/01/2015 – 20:00 – THE UPPER ROOM -> KULTUR ETXEA (VIANA)
  • 16/01/2015 – 20:30 – MADDI -> MEET ME THE NORTH ARGAZKILARITZA ESTUDIOA (BILBO)
  • 17/01/2015 – 12:00 – KUPELA -> HERRIKO PLAZA (GETARIA)
  • 17/01/2015 – 18:30 – OKER + BLACK CAT + CROWNLESS + K22 -> DOKA (DONOSTIA)
  • 17/01/2015 – 20:00 – THE UPPER ROOM -> KULTUR ETXEA (HUARTE)
  • 17/01/2015 –  ORIHEN -> CAFE DARK (SESTAO)
  • 17/01/2015 – 00:00 – DJ BULL ->DOKA (DONOSTIA)
  • 18/01/2015 – 20:00 – AITOR OSUNA -> BAR EL CALLEJON (DONOSTIA)
  • 18/01/2015 – 20:00 – THE UPPER ROOM -> KULTUR ETXEA (BERRIZ)
  • 19/01/2015 – 19:00 – ANDRES IZURIETA -> EGLISE ST LUC (ROMAINVILLE)
  • 19/01/2015 – 00:00 – DJ BULL -> DOKA (DONOSTIA)
  • 22/01/2015 – 20:00 – MUSIKENE -> ALTXERRI BAR (DONOSTIA)
  • 23/01/2015 – SIRA COEL – CONCIERTO ÍNTIMO -> GASTEIZ
  • 23/01/2015 – 20:00 – LATITUD 43 + BURUN DANGA -> DOKA (DONOSTIA)
  • 24/01/2015 – 20:00 – AITOR OSUNA -> BAR EL CALLEJON (DONOSTIA)
  • 25/01/2015 – PATXI LUQUE -> TORRESOROA (ANTZUOLA)
  • 26/01/2015 – 10:00 – RAMIRO MATA ART TEAM -> ARTSTUDIO RAMIRO MATA (DONOSTIA)
  • 30/01/2015 – AUTUMN -> ESPACIO KELER (DONOSTIA)
  • 30/01/2015 – LEIRE LETURIA (AKUSTIKOA) -> ALJIBEA (BILLABONA)
  • 30/01/2015 – 01:30 – EZTEN GIRO -> GAZTETXEA (ELGOIBAR)
  • 30/01/2015 – FLEMING IKASTETXEAREN DANBORRADA -> ARROAKO ESKOLA (BILLABONA)
  • 31/01/2015 – 19:00 – EZTEN GIRO -> ZALBURDI TABERNA (DEBA)
  • 31/01/2015 – ORIHEN -> EZ DOK (EIBAR)

OTSAILA

  • 01/02/2015 – 19:30 – ITSASO ETA IRUNE TRIKITRILARIAK -> HERRIKO PLAZA (IDIAZABAL)
  • 05/02/2015 – AUTUMN -> UDABERRI (DONOSTIA)
  • 07(02/2015 – 08:30 – ADOLFO JAINAGA -> EIBARREKO BASERRIETAN (EIBAR)
  • 07/02/2015 – 20:00 – JOHN WESLEY (CALLE 44) -> ALTXERRI BAR (DONOSTIA)
  • 08/02/2015 – 18:00 – EZTEN GIRO -> TABERNA (ARISTERRAZU)
  • 08/02/2015 – 20:00 – ROUS -> BAR EL CALLEJÓN (DONOSTIA)
  • 12/02/2015 – 20:00 – OLATZ SALVADOR -> TEDONE JATETXEA (DONOSTIA)
  • 12/02/2015 – 20:00 – LUIS MANUEL RUIZ -> ALTXERRI BAR (DONOSTIA)
  • 12/02/2015 – MUSIKA BANDA INAUTERITAN -> GUREA ANTZOKIA (BILLABONA)
  • 14/02/2015 – 18:00 – BIDE BATEZ -> IÑAUTERIAK (ORIO)
  • 14/02/2015 – 20:00 – TUTTI FRUTTI JAZZ PROIECT -> ALTXERRI BAR (DONOSTIA)
  • 14/02/2015 – 20:00 – ADOLFO JAINAGA -> HERRIKO PLAZA (MALLABIA)
  • 14/02/2015 – 20:00 – AITOR OSUNA -> IRISARRI LAND (IGANTZI)
  • 14/02/2015 – 23:30 – BIDE BATEZ -> KONSTITUZIO PLAZA (DONOSTIA)
  • 15/02/2015 – 10:00 – RAMIRO MATA ART TEAM -> RIOJA FORUM (LOGROÑO)
  • 15/02/2015 – 19:30 – ADOLFO JAINAGA -> MARKINA-XEMEIN
  • 16/02/2015 – 20:00 – NIGHT DEMON -> DOKA (INFOROCK/DONOSTIA)
  • 20/02/2015 – INSOHMNIO -> SALA ROZZALINO (BILBAO)
  • 20/02/2015 – SIRA COEL -> SALON DE ACTOS AYUNTAMIENTO (LANTARON)
  • 21/02/2015 – 22:00 – RAT-ZINGER + RADIO CRIMEN -> MOGAMBO (INFOROCK/DONOSTIA)
  • 24/02/2015 – 20:00 – BAKETXUTA -> AULAS DE CULTURA (LEIOA)
  • 27/02/2015 – 21:00 – ANDRES IZURIETA FLAMENCO QUARTET -> LA GROSSE MIGNONE (PARIS)
  • 27/02/2015 – ORIHEN -> EL TUBO (BARAKALDO)
  • 28/02/2015 – 19:00 – ROUS -> ALTXERRI (DONOSTIA)
  • 28/02/2015 – 20:30 – TRISTAN CROWLEY -> DOKA (DONOSTIA)
  • 28/02/2015 – 23:00 – BLAST WAVE -> INFERNU TABERNA (IRUÑA)
  • 28/02/2015 – AUTUMN -> ALTXERRI (DONOSTIA)
  • 28/02/2015 – ORIHEN -> ROCK BEER THE NEW (SANTANDER)

 MARTXOA

  • 02/03/2015 – 15:00 – TRIKITRILARIAK INAUTERITAN -> HERRIAN ZEHAR (BILLABONA)
  • 03/03/2015 – 20:00 – URKO TA NAGORE -> ALTXERRI BAR (DONOSTIA)
  • 06/03/2015 – OSKAR ESTANGA -> EGILUXE SAGARDOTEGIA (ERRENTERIA)
  • 06/03/2015 – 20:00 – PIRATA -> ALTXERRI BAR (DONOSTIA)
  • 06/03/2015 – 21:00 – IZURIETA IZURIETA -> LA PARRILLA URUGUAYA (PARIS)
  • 06/03/2015 – PATXI LUQUE -> EDERRA TABERNA (ARRASATE)
  • 06/03/2015 – 21:00 – JAVIER PAIVA -> ALTXERRI BAR (DONOSTIA)
  • 07/03/2015 – 20:00 – AITOR OSUNA -> BAR EL CALLEJON (DONOSTIA)
  • 07/03/2015 – 20:00 – MISS OCTUBRE -> DOKA (INFOROCK/DONOSTIA)
  • 07/03/2015 – ORIHEN -> LET’S GO LIVE ROCK (MADRID)
  • 07/03/2015 ­– TXETXU UGALDE&DANI FACO -> ALTXERRI BAR (DONOSTIA)
  • 08/03/2015 – 17:00 – MADDI -> ZALDIBIA
  • 13/03/2015 – 20:00 – JULIO UNIKORNIO -> ALTXERRI BAR (DONOSTIA)
  • 14/03/2015 – 20:00 – KAOS URBANO + MALOS TIEMPOS -> DOKA (INFOROCK/DONOSTIA)
  • 14/03/2015 – 20:00 – THE UPPER ROOM -> IHURRE ZAHARRA (OLABERRIA)
  • 14/03/2015 – 23:00 – BLAST WAVE -> SALA TUNK (IRUN)
  • 15/03/2015 – 20:00 – ROUS -> ARTEKO (DONOSTIA)
  • 15/03/2015 – 20:00 – NAPOKA IRIA -> GAZTELEKU (OÑATI)
  • 15/03/2015 – 23:30 – BLAST WAVE -> BAR TOURING (ORERETA)
  • 16/03/2015 – 10:00 – RAMIRO MATA ART TEAM -> ARTSTUDIO RAMIRO MATA (DONOSTIA)
  • 18/03/2015 – 20:00 – PORCO BRAVO -> LE BUKOWSKI (INFOROCK/DONOSTIA)
  • 19/03/2015 – 20:00 – LARA VIZUETE GROUP -> ALTXERRI BAR (DONOSTIA)
  • 20/03/2015 – ORIHEN -> MAS MUSICA (AVILA)
  • 21/03/2015 – 00:00 – MOON FIELDS -> CAFÉ IRUN (IRUN)
  • 21/03/2015  – ORIHEN -> LA SOCIEDAD HARD ROCK (SALAMANCA)
  • 22/03/2015 – 14:00 – URKO&NAGORE -> KOFRADIA PLAZA (ZUMAIA)
  • 23/03/2015 – 10:00 – RAMIRO MATA ART TEAM -> RAMIRO MATA ACADEMY (DONOSTIA)
  • 23/03/2015 – 18:00 – HIRAX + DESCREATOR + PAST THE FALL + PIRAÑA -> DOKA (INFOROCK/DONOSTIA)
  • 24/03/2015 – 17:00 – DJ BULL -> PLAZA (ORTUELLA)
  • 26/03/2015 – AUTUMN -> REGATTA (DONOSTIA)
  • 27/03/2015 – 20:00 – GLORIA GEBEROVICH & MANUEL KLAINER -> ALTXERRI BAR (DONOSTIA)
  • 27/03/2015 – 22:00 – MOON FIELDS -> KOTE TABERNA (HENDAIA)
  • 28/03/2015 – 20:00 – LIHER -> IRISARRI LAND (ARANTZA)
  • 28/03/2015 ­– 20:00 – KTA2 -> ITZURUN TABERNA (ZUMAIA)
  • 28/03/2015 – 20:00 – FRANCK BACKFIELD -> ALTXERRI BAR (DONOSTIA)
  • 28/03/2015 – 22:00 – IZER ETA ALABIER -> HERRIKO PLAZA (GETARIA)
  • 29/03/2015 – SIRA COEL -> GREEN BAY AMERICAN PUB (GASTEIZ)

 APIRILA

  • 03/04/2015 – 23:00 – ARTURO BALLESTEROS -> ALTXERRI BAR (DONOSTIA)
  • 04/04/2015 – 20:00 – ARTURO BALLESTEROS -> ALTXERRI BAR (DONOSTIA)
  • 05/04/2015 – 22:00 – EZTEN GIRO -> MUNOA (ZARAUTZ)
  • 08/04/2015 – 22:00 – IZURIETA TRIO -> THÉÂTRE LA PÊCHE (MONTREUIL)
  • 10/04/2015 – ORIHEN -> ESKEGI (BILBAO)
  • 11/04/2015 – 20:00 – GABEZIA + DAWN OF THE MAYA + MELTDOWN -> DOKA (INFOROCK/DONOSTIA)
  • 11/04/2015 – 20:00 – LIHER -> ENSANCHE TABERNA (DONOSTIA)
  • 11/04/2015 – 22:00 – BIDE BATEZ -> HERRIKO PLAZA (ZUMAIA)
  • 11/04/2015 – 23:00 – BLAST WAVE -> C.LAS DELICIAS (ZARAGOZA)
  • 11/04/2015 – PATXI LUQUE -> BENTA MOTZ TABERNA (ESKORIATZA)
  • 11/04/2015 – LOURDES ELORZA -> ATERPE TABERNA (BEASAIN)
  • 12/04/2015 – 18:00 – LIHER -> BUKOWSKI (DONOSTIA)
  • 14/04/2015 – 20:00 – ROUS -> BAR EL CALLEJÓN (DONOSTIA)
  • 16/04/2015 – 20:15 – LARA VIZUETE -> ALTXERRI BAR (DONOSTIA)
  • 17/04/2015 – 19:00 – MOON FIELDS -> TRIKUA KAFETEGIA (DONOSTIA)
  • 17/04/2015 – 20:00 – LUIS MANUEL RODRIGUEZ -> ALTXERRI BAR (DONOSTIA)
  • 17/04/2015 – ORIHEN -> KATXETAS (LIZARRA)
  • 18/04/2015 – 19:00 – KA ZUZENEAN #2 -> DOKA (DONOSTIA)
  • 18/04/2015 – 19:00 – EUSKAL METAL FEST -> INTXAURRONDO KE (MPR-DONOSTIA)
  • 18/04/2015 – 20:00 – TUTTI FRUTTI JAZZ PROJECT -> ALTXERRI BAR (DONOSTIA)
  • 18/04/2015 – 22:00 – LIHER -> DOKA (DONOSTIA)
  • 18/04/2015 – ORIHEN -> IKUILU OSTATUA (BERA BIDASOA)
  • 20/04/2015 – 10:00 – RAMIRO MATA ART TEAM -> ARTSTUDIO RAMIRO MATA (DONOSTIA)
  • 21/04/2015 – 20:00 – LUIS MANUEL RODRIGUEZ -> ALTXERRI BAR (DONOSTIA)
  • 23/04/2015 – 12:00 – AUPA QUARTET -> RESIDENCIA RESPIR (BARCELONA)
  • 23/04/2015 – 20:00 – ORBITAL -> ALTXERRI BAR (DONOSTIA)
  • 23/04/2015 – 22:00 – LIHER -> ITXASGAIN ETXE SOZIALA (DONOSTIA)
  • 24/04/2015 – 20:00 – PECHA KUCHA NIGHT -> OKENDO KE (DONOSTIA)
  • 24/04/2015 – 21:00 – LEE JUNIOR -> ALTXERRI BAR (DONOSTIA)
  • 24/04/2015 – 22:00 – EZTEN GIRO -> GAZTETXEA (ALEGIA)
  • 25/04/2015 – 19:00 – LUJURIA + BLACK CAT + TAMERLAYN -> DOKA (INFOROCK/DONOSTIA)
  • 25/04/2015 – 21:00 – AUPA QUARTET -> PLAZA MAYOR SANT JORDI (IBIZA)
  • 25/04/2015 – ORIHEN -> VOLATÍN (PORTUGALETE)
  • 26/04/2915 – 19:00 – MOON FIELDS -> KAMIO TABERNA (PASAI ANTXO)
  • 28/04/2015 – 11:15 – ESTANGA BIKOTEA -> BRETXA (DONOSTIA)
  • 28/04/2015 – 20:00 – JAVI RUIZ -> ALTXERRI TABERNA (DONOSTIA)
  • 30/04/2015 – 20:30 – VICTOR VEGA -> ALTXERRI BAR (DONOSTIA)
  • 30/04/2015 – OSCAR BENAS -> XURRUT (GORLIZ)
  • 30/04/2015 – PATXI LUQUE -> ITAXO TABERNA (ELGOIBAR)

 MAIATZA

  • 01/05/2015 – 19:45 – EXODIA + DAWNMASTER + BROKEN -> DOKA (INFOROCK/DONOSTIA)
  • 01/05/2015 – 20:00 – ENERITZ ETA EIDER -> KONTSUPEAN (OREXA)
  • 01/05/2015 – 01:00 – INGO AL DEU? -> SAN JOSE AUZOA (AMURRIO)
  • 01/05/2015 – DJ BULL -> ELKARTEAN (OREXA)
  • 02/05/2015 – DJ BULL -> ELKARTEAN (OREXA)
  • 02/05/2015 – 16:30 – ZIRIKA ZIRKUS -> PLAZAN (OREXA)
  • 02/05/2015 – 17:00 – IZER ETA ALABIER -> HERRIKO PLAZA (ASTEASU)
  • 02/05/2015 – 22:30 – EPELDE ETA LUTXURDIO -> LAZKAOMENDI (LAZKAO)
  • 02/05/2015 – 23:00 – GABEZIN -> KONTSUPEAN (OREXA)
  • 03/05/2015 – 17:00 – LAJA II-REN TALDEA -> HERRIKO PLAZA (ASTEASU)
  • 03/05/2015 – 19:30 – MOON FIELDS -> KOH TAO TABERNA (DONOSTIA)
  • 03/05/2015 – 20:00 – LIZARTZAKO TXARANGA -> KONTSUPEAN (OREXA)
  • 03/05/2015 – EGUN OSOA – BERE KARIKATURA EGILEA -> PLAZA (OREXA)
  • 03/05/2015 – KUPELA -> AZKORTE ERROMERIA (URNIETA)
  • 03/05/2015 – 20:00 – IZER ETA ALABIER -> LAZKAOMENDI (LAZKAO)
  • 04/05/2015 – MALVIDO -> EL SUBESPACIO (DONOSTIA)
  • 04/05/2015 – 18:00 – ADOLFO JAINAGA -> HERRIKO PLAZA (ESKORIATZA)
  • 06/05/2015 – EXPOSICION FOTOS QUE SUENAN-MALVIDO -> SEDE KELER (DONOSTIA)
  • 07/05/2015 – MOON FIELDS -> SAN MARTIN TABERNA (DONOSTIA)
  • 08/05/2015 – 21:00 – AUPA QUARTET -> FIRA DE BARCELONA (BARCELONA)
  • 08/05/2015 – ORIHEN -> KARIKATO (ERMUA)
  • 08/05/2015 – EZTEN GIRO -> HERRIKO PLAZA (AIZARNAZABAL)
  • 08/05/2015 – 03:00 – DJ BULL (LAPIKO FESTAK) -> TOLOSAKO FERIALEKUA (TOLOSA)
  • 09/05/2015 – 12:00 – ESTANGA TRIKITRILARIAK -> TOLOSAKO MERKATUA (TOLOSA)
  • 09/05/2015 – 20:00 – LIHER -> BAR EL CALLEJON (DONOSTIA)
  • 09/05/2015 – 00:00 – AUTUMN -> MOLLY MALONE (DONOSTIA)
  • 09/05/2015 – 02:00 – TRIKIZIO -> USANSOLO AUZOA (GALDAKAO)
  • 09/05/2015 – ORIHEN -> SALA EDASKA (BARAKALDO)
  • 09/05/2015 – SIRA COEL -> KULTUR ETXEA (IGORRE)
  • 10/05/2015 – 12:00 – AUTUMN -> STAAF (DONOSTIA)
  • 10/05/2015 – 18:00 – KA TOPAKETA#7 ->DOKA (DONOSTIA)
  • 11/05/2015 – 20:00 – AMAIA ZUBIRIA -> LARROTXENE KE (DONOSTIA)
  • 13/05/2015 – 19:30 – SKULL FIST + EVIL INADERS -> DOKA (INFOROCK/DONOSTIA)
  • 15/05/2015 – 20:00 – HORISONT + THE WIZARDS -> DOKA (INFOROCK/DONOSTIA)
  • 15/05/2015 – 21:00 – MADDI -> D’ELIKATUZ ZENTROA (ORDIZIA)
  • 15/05/2015 – 21:00 – CYNICS + KRIS RODGERS&THE DIRTY GEMS + BULLET PROOF LOVERS -> LARRATXO KE (DONOSTIA)
  • 15/05/2015 – VERTIGO ROCK FESTIVAL – STORBAIS + INSOHMNIO -> PLAZA (ERMUA)
  • 16/05/2015 – VERTIGO ROCK FESTIVAL – ANGELUS APATRIDA + LEIZE + SFFERA + STAI ZITTO + ROAD TO RUIN + ALBOKA MUSIKA ESKOLA -> PLAZA (ERMUA)
  • 16/05/2015 – 20:00 – IZER ETA ALABIER -> PLAZA (AJANGIZ)
  • 16/05/2015 – 21:00 – URTZI AZKUE&THE FUNK JUNKERS -> ARTAUNSORO ELKARTEA (ERREZIL)
  • 16/05/2015 – 23:00 – TRIKIZIO -> PLAZA (ORTUELLA)
  • 17/05/2015 – 18:00 – RAMIRO MATA ART TEAM -> IFEMA (MADRID)
  • 17/05/2015 – 19:00 – INGO AL DEU? -> HERRIKO PLAZA (DEBA)
  • 17/05/2015 – 20:00 – IZER ETA ALABIER -> HERRIKO PLAZA (ALTZAGA)
  • 18/05/2015 – 23:00 – TRIKIZIO -> PLAZA (BEASAIN)
  • 20/05/2015 – 22:00 – JAM SESSION -> ALTXERRI BAR (DONOSTIA)
  • 22/05/2015 – 19:30 – MASTERS OF ROCK -> DOKA (DONOSTIA)
  • 22/05/2015 – 21:00 – ANDRES IZURIETA FLAMENCO QUARTET -> COLONOS (UDINE,ITALIA)
  • 22/05/2015 – 00:00 – POLI-TICKS -> BAR KOSKOR (EIBAR)
  • 23/05/2015 – 18:30 – AVULSED + DARK CODE + HISTOLYSIS -> DOKA (INFOROCK/DONOSTIA)
  • 23/05/2015 – 19:30 – PSICOACUSTIC -> MENDI KAFE ROCK (LASARTE-ORIA)
  • 23/05/2015 – ORIHEN -> GAZTETXEA (ELGOIBAR)
  • 23/05/2015 – 23:00 – TRIKIZIO -> PLAZA (LEKEITIO)
  • 27/05/2015 – 15:00 – RAMIRO MATA ART TEAM -> ARTSTUDIO RAMIRO MATA (DONOSTIA)
  • 27/05/2015 – 21:00 – MÚSICA POPULAR ARGENTINA -> ALTXERRI BAR (DONOSTIA)
  • 29/05/2015 – 20:00 – AUTUMN -> SIDI KAUKI (DONOSTIA)
  • 29/05/2015 – 23:00 – BURUN DANGA -> KABIGORRI ATENEOA (IRUN)
  • 30/05/2015 – 14:00 – ESTANGA TRIKITRILARIAK -> GARTZIATEGI SAGARDOTEGIA (DONOSTIA)
  • 30/05/2015 – 16:00 – ISK&BILA TXARANGA -> KALEAN (BILLABONA)
  • 30/05/2015 – 17:00 – BIDE BATEZ -> PLAZA (ARETXABALETA)
  • 30/05/2015 – 19:00 – PSICOACUSTIC -> STAAF (DONOSTIA)
  • 30/05/2015 – 20:00 – ROUS -> BOKOI (DONOSTIA)
  • 30/05/2015 – 20:00 – BURUN DANGA -> KURSAALEKO TERRAZA (DONOSTIA)
  • 30/05/2015 – 23:30 – BIDE BATEZ -> PLAZA (ANOETA)
  • 30/05/2015 – SIRA COEL -> CO&ART OLATU TALKA FESTIBALA (DONOSTIA)
  • 31/05/2015 – 19:30 – EKILIBRISTAK > VIA FORA (DONOSTIA)
  • GUILLERMO MARTÍNEZ – EXPO FOTO FORUM HERNANI -> LEKAIO (URNIETA)

EKAINA

  • 01/06/2015 – MALVIDO – EXPO FOTOS QUE SUENAN -> LA BRETXA (DONOSTIA)
  • 03/06/2015 – 19:30 – EZTEN GIRO PLAZA (ZUMAIA)
  • 03/06/2015 – 23:00 – INGO AL DEU? -> PLAZA (ANOETA)
  • 03/06/2015 – 01:30 – EZTEN GIRO -> GAZTETXEA (MARKINA-XEMEIN)
  • 05/06/2015 – 20:00 – ESTANGA TRIKITRILARIAK -> PLAZA (ARAMAIO)
  • 05/06/2015 – 21:00 – BURUN DANGA -> NIESSEN ARETOA (ORERETA)
  • 05/06/2015 – 21:00 – OLATZ SALVADOR -> PLATERO TABERNA (ANTIGUO)
  • 05/06/2015 – ORIHEN -> ORBALLO (ALLARIZ)
  • 06/06/2015 – 17:00 – ESTANGA TRIKITRILARIAK -> IKASTOLA (ARANTZABELA)
  • 06/06/2015 – 19:30 – PSICOACUSTIC -> LA TABERNA (DONOSTIA)
  • 06/06/2015 – 19:30 – ZARPAZO A CICATRIZ + MALOS TIEMPOS -> DOKA (INFOROCK/DONOSTIA)
  • 06/06/2015 – 22:00 – LATITUD 43 -> LA CANYADA (VALENCIA)
  • 06/06/2015 – ORIHEN -> HANGAR 77 (VIGO)
  • 06/06/2015 – LAIOTZ -> OSINAGA AUZOA (HERNANI)
  • 06/06/2015 – 01:00 – TRIKIZIO -> PLAZA (IBARRANGELU)
  • 06/06/2015 – SIRA COEL -> EUSKAL IRRATIA/AMARAUNA PROGRAMA – ELKARRIZKETA ETA MUSIKA ZUZENEAN
  • 07/06/2015 – CORO GABERO&ROCK BAND -> IGLESIA DE MARIA DE LAGUNDIA (BERGARA)
  • 07/06/2015 – 19:00 – KUPELA -> HERRIKO PLAZA (ANOETA)
  • 07/06/2015 – 20:00 – ESTANGA TRIKITRILARIAK -> PORTUA (PASAIA)
  • 12/06/2015 – LIHER -> KORTXOENEA GAZTETXEA (DONOSTIA)
  • 12/06/2015 – 18:00 – TEMBLORES -> MARINA DE HONDARRIBIA (HONDARRIBIA)
  • 12/06/2015 – 19:30 – ADOLFO JAINAGA -> UNTZAGA PLAZA (EIBAR)
  • 12/06/2015 – 22:00 – ROLLING DICE -> ZEBERIO
  • 12/06/2015 – 01:30 – TRIKIZIO -> PLAZA (GALLARTA)
  • 13/06/2015 – 17:30 – GORKA TA EIDER ZABAETA -> ZUMARDIA (PASAI-ANTXO)
  • 13/06/2015 – 22:00 –EZTEN GIRO -> PLAZA (ERREZIL)
  • 13/06/2015 – SIRA COEL -> JUNIO MARIO’S (GASTEIZ)
  • 13/06/2015 – 00:00 – LAIOTZ -> EREÑOZU (HERNANI)
  • 13/06/2015 – 03:00 – TRIKIZIO -> OLETA AUZOA (AMOROTO)
  • 18/06/2015 – MOON FIELDS -> AIETE (DONOSTIA)
  • 18/06/2015 – OLATZ SALVADOR -> INPERNUPE TABERNA (ZUMAIA)
  • 19/06/2015 – INOSMHNIO -> LURPE ERMUA (ERMUA)
  • 19/06/2015 – 14:00 – INGO AL DEU? -> NAFARROA PLAZA (ANDOAIN)
  • 20/06/2015 – 19:00 – INGO AL DEU? -> ERRENIEGA PAREKA (ZIZUR NAGUSIA)
  • 20/06/2015 – 20:00 – AZKEN TRENA -> ITZURUN (ZUMAIA)
  • 20/06/2015 – 22:30 – PJ KAHUNA&KARLOS NGUEMA + HOWDY -> LA NOCHE BLANCA (ZUMAIA)
  • 20/06/2015 – 23:00 – TRIKIZIO -> PLAZA (BASAURI)
  • 20/06/2015 – 00:00 – BURUN DANGA -> MOSKU PLAZA (IRUN)
  • 20/06/2015 – PATXI LUQUE -> MOZ TABERNA (ANTZUOLA)
  • 21/06/2015 – 20:00 – ANDRES IZURIETA Y JOSEMI CARMONA -> STUDIO L’ERMITAGE (PARIS)
  • 23/06/2015 – 11:00 – INGO AL DEU? -> JUDIMENDI AUZOA (GASTEIZ)
  • 23/06/2015 – 20:30 – ESTANGA TRIKITRILARIAK -> SAGUES (DONOSTIA)
  • 23/06/2015 – 21:00 – OSTOLAZA ETA TXAPARTEGI TRIKITRILARIAK -> PLAZA (BILLABONA)
  • 23/06/2015 – 22:00 – EZTEN GIRO -> PLAZA (LAUDIO)
  • 23/06/2015 – 22:00 – ADOLFO JAINAGA -> PLAZA (ELORRIO)
  • 24/06/2015 – 15:00 – RAMIRO MATA ART TEAM -> ARTSTUDIO RAMIRO MATA (DONOSTIA)
  • 24/06/2015 – 23:00 – INGO A DEU? -> ATSEGINDEGI (HERNANI)
  • 25/06/2015 – 12:30 – INGO AL DEU? -> HERRIKO PLAZA (AIZAROTZ)
  • 26/06/2015 – 08:30 – LAJA II-REN TALDEA -> PLAZA (ZARAUTZ)
  • 26/06/2015 – 17:00 – ELORTZA TA LARRAÑAGA TRIKITRILARIAK -> KALEAK (TOLOSA)
  • 26/06/2015 – MOON FIELDS -> LOIOLAKO KE (DONOSTIA)
  • 26/06/2015 – 23:45 – DJ BULL -> TXOSNAGUNEAN (MUNGIA)
  • 27/06/2015 – 15:30 – EZTEN GIRO -> TXIMISTARRETA (LASARTE)
  • 27/06/2015 – 20:00 – PSICOACUSTIC -> IRISH REPUBLIC (DONOSTIA)
  • 27/06/2015 – 20:00 – TRIKIZIO -> PLAZA (ZAMUDIO)
  • 27/06/2015 – 23:00 – DJ BULL -> ASTEASUKO PLAZAN (ASTEASU)
  • 27/06/2015 – 02:00 – EZTEN GIRO -> TXOSNA GUNEA (ONDARRU)
  • 28/06/2015 – 19:00 – URKO&NAGORE -> KAFE BOTANIKA (DONOSTIA)
  • 29/06/2015 – 19:00 – KUPELA -> HERRIKO PLAZA (BERRIATUA)

UZTAILA

  • 01/07/2015 – 17:00 – ADOLFO JAINAGA -> GOROSARRI PLAZA (ESKORIATZA)
  • 02/07/2015 – 17:00 – ADOLFO JAINAGA -> HERRIKO PLAZA (ELGETA)
  • 02/07/2015 – 19:00 – TSUNAMI -> PLAZA IRALABARRI (ARETXABALETA)
  • 02/07/2015 – 21:45 – TOMMY CAGGIANI&THE THERION PROJECT -> ALTXERRI BAR (DONOSTIA)
  • 02/07/2015 – 00:00 – EZTEN GIRO -> FRONTOIA (USURBIL)
  • 02/07/2015 – PIERROT -> BAR TERRAZA EREAGA (GETXO)
  • 03/07/2015 – 20:00 – LISANDRO INFAME -> BAR EL CALLEJÓN (DONOSTIA)
  • 03/07/2015 – 02:00 – INGO AL DEU? -> HERRIKO PLAZA (AMOROTO)
  • 04/07/2015 – 17:00 – ADOLFO JAINAGA -> HERRIKO PLAZA (ELGETA)
  • 04/07/2015 – MOONFIELDS -> ZARAGOZA
  • 04/07/2015 – PATXI LUQUE -> ARRASATE TABERNA (ARRASATE)
  • 04/07/2015 – 23:00 – OSTOLAZA ETA ANDONEGI TRIKITRILARIAK -> PLAZA (ZARAUTZ)
  • 04/07/2015 – 00:00 – BIDE BATEZ -> PLAZA (AMOROTO)
  • 06/07/2015 – 10:00 – SORAYA -> BOULEVARD (DONOSTIA)
  • 09/07/2015 – LIHER -> INPERNUPE TABERNA (ZUMAIA)
  • 10/07/2015 – BUFFALO – > KALEGORRIA (ZARAUTZ)
  • 10/07/2015 – 20:00 – URTZI AZKUE & THE FUNK JUNKERS -> ONGARGAIN (DEBA)
  • 10/07/2015 – 20:00 – DIABLUES&BLUECIFER + SERIOUS BUSINESS -> ITZURUN TABERNA (ZUMAIA)
  • 11/07/2015 – KRIS ROCHE&SHIMBALAIE -> ALTXERRI BAR (DONOSTIA)
  • 11/07/2015 – 21:00 – URTZI AZKUE& THE FUNK JUNKERS -> KAMPINEAN (ZARAUTZ)
  • 11/07/2015 – 00:00 – LAIOTZ -> OIALUME AUZOA (HERNANI)
  • 11/07/2015 – 02:00 – BIDE BATEZ -> SAN KRISTOBAL AUZOA (BUSTURIA)
  • 12/07/2015 – 20:00 – BIDE BATEZ -> OIALUME AUZOA (HERNANI)
  • 16/07/2015 – 23:00 – INGO AL DEU? -> HERRIKO PLAZA (ALEGIA)
  • 17/07/2015 – 10:00 – SORAYA -> BOULEVARD (DONOSTIA)
  • 17/07/2015 – 22:00 – INGO AL DEU? -> HERRIKO PLAZA (ANTZUOLA)
  • 17/07/2015 – 03:15 – EZTEN GIRO -> PLAZA (MARKINA-XEMEIN)
  • 18/07/2015 – 20:00 – PSICOACUSTIC -> ZUMABURU (LASARTE)
  • 18/07/2015 – 20:00 – URTZI AZKUE& THE FUNK JUNKERS -> MARINA TXIKI (ZARAUTZ)
  • 18/07/2015 – 22:00 – FRANCK BACKFIELD -> ALTXERRI BAR (DONOSTIA)
  • 18/07/2015 – 22.30 – ROLLING DICE -> TRINTXARRI ELKARTEA (ALAMEDA)
  • 18/07/2015 – 23:00 – IZER, ALABIER ETA LUTXURDIO -> HERRIKO PLAZA (ASTEASU)
  • 18/07/2015 – 23:00 – BIDE BATEZ -> PLAZA (MARKINA-XEMEIN)
  • 18/07/2015 – 23:00 – TAJON PRIETO Y LOS KUAJOLOTES -> FRONTOIAN (AÑORGA)
  • 18/07/2015 – 01:00 – INGO AL DEU? -> ZARAMILLO AUZOA (GUEÑES)
  • 19/07/2015 – 18:30 – MOONFIELDS&THE ROMANTICOS -> ASTIGARRAGA
  • 19/07/2015 – 19:00 – GLOBOFLEXIA TAILERRA -> SAN BARTOLOME GUNEA (ORDIZIA)
  • 19/07/2015 – 22:30 – EZTEN GIRO -> PLAZA (ANTZUOLA)
  • 20/07/2015 – LA MAIALINA GIALLA – ANDRES IZURIETA -> FESTIVAL DE PIAN DI SCO (PIAN DI SCO)
  • 23/07/2015 – 12:00 – SORAYA -> KURSAAL (DONOSTIA)
  • 23/07/2015 – 17:00 – ENEKO ETA IRATI -> HAUR ESKOLA (ORIO)
  • 23/07/2015 – 19:00 – RUBIA -> SALA APOLO (BARCELONA)
  • 23/07/2015 – 20.30 – URKO ETA NAGORE -> KATIXA SURF BAR (ZARAUTZ)
  • 24/07/2015 – 20:00 – A2an -> ITZURUN TABERNA (ZUMAIA)
  • 24/07/2015 – 21:30 – THE YOUNG WAIT -> SAN BARTOLOME GUNEA (ORDIZIA)
  • 24/07/2015 – 23:00 – DJ BULL -> HERRIKO PLAZA (GARAI)
  • 24/07/2015 – 01:00 – TRIKIZIO -> PLAZA (BERANGO)
  • 24/07/2015 – 03:00 – EZTEN GIRO -> TXOSNA GUNEA (MARKINA-XEMEIN)
  • 25/07/2015 – 19:30 – LEE JUNIOR + DEIEDRA -> SAN BARTOLOME GUNEA (ORDIZIA)
  • 25/07/2015 – 22:00 – PADRE LOBO + LUMA + ARHATS -> DOKA (DONOSTIA)
  • 25/07/2015 – 23:00 – EZTEN GIRO -> HERRIKO PLAZA (GARAI)
  • 25/07/2015 – 23:30 – ROLLING DICE + ORIHEN -> SAN PELAYO (ERMUA)
  • 25/07/2015 – 00:00 – ADOLFO JAINAGA -> MARIN AUZOA (ESKORIATZA)
  • 25/07/2015 – 02:00 – IBAN DJ -> MENDARO
  • 25/07/2015 – ORIHEN -> BIZKAIAN
  • 26/07/2015 – 17:30 – DJ BULL -> LAUKARIZ AUZOA (MUNGIA)
  • 26/07/2015 – 19:30 – LOW RIDERS + KASERNARAT -> SAN BARTOLOME GUNEA (ORDIZIA)
  • 27/07/2015 – 19:00 – MAKILAJE TAILERRA + THE ROOF -> SAN BARTOLOME GUNEA (ORDIZIA)
  • 29/07/2015 – 20:00 – ASTEAZKENAK DANTZAN + SON KANDELA -> DOKA (DONOSTIA)
  • 30/07/2015 – 22:00 – TRIKIZIO -> PLAZA (GUEÑES)
  • 30/07/2015 – 00:00 – TAJON PRIETO Y LOS KUAJOLOTES -> TXOSNA GUNEAN (AZPEITIA)
  • 31/07/2015 – 12:00 – GARI TA IÑAKI TRIKITRILARIAK -> SANTA BARBARA AUZOA (HERNANI)
  • 31/07/2015 – 22:00 – TRIKIZIO -> UGARTE AUZOA (LAUDIO)
  • 31/07/2015 – 22:00 – AUPA QUARTET -> PLAZA NOVA DE TORELLÓ (TORELLÓ)
  • EXPO GUILLERMO MARTÍNEZ -> CARAVANSERAI (DONOSTIA)
  • EXPO GUILLERMO MARTÍNEZ -> ATZIOLA KAFETEGIA (HERNANI)

ABUZTUA

  • 01/08/2015 – 19:30 – TRANSISTORES 50 -> TXIMISTARRETA (LASARTE)
  • 01/08/2015 – 20:00 – MOON FIELDS -> BAR LAS VEGAS (DONOSTIA)
  • 01/08/2015 – 20:00 – URTZI AZKUE&THE FUNK JUNKERS -> ETXEZURI (AZPEITIA)
  • 01/08/2015 – 22:30 – MERY MAY -> GOIKO PLAZA (MUTRIKU)
  • 01/08/2015 – 01:30 – TRIKIZIO -> PLAZA (LEMOA)
  • 02/08/2015 – 12:00 – SAGARDO JAIA -> PLAZA DE LAS ARMAS (HONDARRIBIA)
  • 02/08/2015 – 20:00 – AITOR NAVARRO/BAKARRIZKETA -> BAR EL CALLEJON (DONOSTIA)
  • 03/08/2015 – 23:00 – EZTEN GIRO -> PLAZA (OIARTZUN)
  • 05/08/2015 – 19:30 – EZTEN GIRO -> PLAZA (AIZARNAZABAL)
  • 06/08/2015 – 20:30 – LIHER -> MARRUMA TABERNA (DONOSTIA)
  • 07/08/2015 – 19:00 – BURUN DANGA -> GUARDETXEA (DONOSTIA)
  • 07/08/2015 – 19:00 – URKO MENAIA -> ARTEZTU (DONOSTIA)
  • 07/08/2015 – 20:30 – JAVIER PAIVA&NEREA -> BAR EL CALLEJON (DONOSTIA)
  • 07/08/2015 – 23:00 – BIDE BATEZ -> KOFRADIA (ZUMAIA)
  • 09/08/2015 – 20:00 – PAUL EIZMENDI ETA OLAIA REKONDO TRIKITRILARIAK -> EASO PLAZA (DONOSTIA)
  • 09/08/2015 – 20:30 – BELTZA -> ALTAMIRA (BUSTURIA)
  • 09/08/2015 – 23:00 – EZTEN GIRO -> PLAZA (ADUNA)
  • 09/08/2015 – 23:30 – MARIA LAMATA&ESTER QUEVEDO -> ALTXERRI BAR (DONOSTIA)
  • 10/08/2015 – 12:30 – INGO AL DEU? -> PLAZA (BERASTEGI)
  • 10/08/2015 – 22:30 – ARGILAURDENAK -> PLAZA (AIA)
  • 12/08/2015 – MOON FIELDS -> UDALETXEA (DONOSTIA)
  • 12/08/2015 – 23:30 – JAVIER PAIVA -> ALTXERRI BAR (DONOSTIA)
  • 12/08/2015 – 23:30 – INGO AL DEU? -> KONSTITUZIO PLAZA (DONOSTIA)
  • 13/08/2015 – 23:00 – INGO AL DEU? -> PLAZA (ADUNA)
  • 13/08/2015 – 23:30 – ITZARTU -> KONSTITUZIO PLAZA (DONOSTIA)
  • 13/08/2015 – 00:00 –  TUTTI FRUTTI JAZZ PROJECT-> ALTXERRI (DONOSTIA)
  • 14/08/2015 – HUGO SILVEIRA -> ALTXERRI BAR (DONOSTIA)
  • 14/08/2015 – 20:00 – PAUL EIZMENDI ETA LIERNI AROZENA -> EASO PLAZA (DONOSTIA)
  • 14/08/2015 – 20:00 – AHUTZAREN GAUERDIKO EZTULA -> ITZURUN TABERNA (ZUMAIA)
  • 14/08/2015 – 21:30 – LIHER -> TRINITATE ENPARANTZAN (DONOSTIA)
  • 14/08/2015 – 23:00 – BIDE BATEZ -> PLAZA (ADUNA)
  • 14/08/2015 – 01:00 – INGO AL DEU? -> PLAZA (ZEANURI)
  • 15/08/2015 – 18:30 – TAJON PRIETO Y LOS KUAJOLOTES -> FLAMENKA (DONOSTIA)
  • 15/08/2015 – 19:00 – EZTEN GIRO -> TXOSNA GUNEA (ONDARRU)
  • 15/08/2015 – 20:00 – PAUL EIZMENDI ETA LIERNI AROZENA -> EASO PLAZA (DONOSTIA)
  • 16/08/2015 – 21:30 – EZTEN GIRO -> PLAZA (MAÑARIA)
  • 16/08/2015 – 23:00 – XABIER DANTZALEKU -> PLAZA (ADUNA)
  • 17/08/2015 – 20:00 – GORKA TA EIDER ZABALETA -> BERASALUZE PLAZA (DEBA)
  • 17/08/2015 – 22:30 – KUPELA -> BALDA PLAZA (AZKOITIA)
  • 17/08/2015 – 03:00 – EZTEN GIRO -> ALAMEDAKO PARKEAN (DEBA)
  • 19/08/2015 – 22:30 – AITOR NAVARRO/BAKARRIZKETA -> VICTORIA EUGENIA (DONOSTIA)
  • 21/08/2015 – 20:30 – LISANDRO INFAME -> BAR EL CALLEJON (DONOSTIA)
  • 21/08/2015 – 22:00 – LAIOTZ -> ERGOBIA (ASTIGARRAGA)
  • 22/08/2015 – 22:00 – IZER, ALABIER ETA LUTXURDIO -> HERRIKO PLAZA (BIDANIA)
  • 22/08/2015 – 00:00 – TXATXARRO TXARANGA -> KALEETATIK (ZEGAMA)
  • 22/08/2015 – 00:00 – LOS ZOPILOTES TXIRRIAOS -> PLAZA (ZEGAMA)
  • 23/08/2015 – 19:00 – TOLOSAKO DULTZAINEROAK -> KALEETATIK (ZEGAMA)
  • 23/08/2015 – 20:00 – IKER LAUROBA -> ITZURUN TABERNA (ZUMAIA)
  • 23/08/2015 – 21:00 – OIHAN VEGA -> PLAZA (ZEGAMA)
  • 23/08/2015 – 03:00 – DJ BULL -> HERRIKO PLAZA (IBARRA)
  • 24/08/2015 – 21:00 – ARGENTINA ALL STARS/ANDRES IZURIETA -> CAFÉ CENTRAL (MADRID)
  • 24/08/2015 – 21:00 – DRINDOTS -> PLAZA (ZEGAMA)
  • 24/08/2015 – 00:00 – EZTEN GIRO -> PLAZA (AMEZKETA)
  • 25/08/2015 – 20:00 – RUBIA -> BAR GIN LANE (BILBAO)
  • 27/08/2015 – 00:00 – INGO AL DEU? -> HERRIKO PLAZA (BERROBI)
  • 27/08/2015 – 01:00 – RUBIA -> AMBIGÚ (BILBAO))
  • 28/08/2015 – 23:00 – INGO AL DEU? -> FUTBOL ZELAIA ONDOAN (BAKIO)
  • 28/08/2015 – 23:30 – TAUPADA -> SAN AGUSTIN JAIAK (BRINKOLA)
  • 29/08/2015 – 11:00 – AITOR NAVARRO/CLASES IMPROVISACIÓN -> ARGIZURI ZENTROA (DONOSTIA)
  • 29/08/2015 – 19:30 – JAMES ROOM -> OKENDO (LASARTE)
  • 29/08/2015 – 20:30 – JOSELONTXOS TXARANGA -> KALEETATIK (ZEGAMA)
  • 29/08/2015 – 21:00 – GURI5 -> PLAZA (ZEGAMA)
  • 29/08/2015 – 22:00 – AUTUMN -> DOKA (DONOSTIA)
  • 29/08/2015 – 00:30 –  LAIOTZ -> PORTU AUZOA (HERNANI)
  • 29/08/2015 – AZKAITER PELOX TRIO -> BERGARA
  • 30/08/2015 – 19:30 – LAIOTZ -> PORTU AUZOA (HERNANI)

 IRAILA

  • 02/09/2015 – 00:00 – MOON FIELDS -> GU KULTURA KLUB (DONOSTIA)
  • 04/09/2015 – 17:00 – AZKAITER PELOX TRIO -> ZUBIKO MALEKOIA (LAUDIO)
  • 04/09/2015 – 19:00 – AITOR NAVARRO/CLASES DE IMPROVISACION -> ARGIZURI ZENTROA (DONOSTIA)
  • 04/09/2015 – 20:00 – PAUL SAN MARTIN -> ITZURUN TABERNA (ZUMAIA)
  • 04/09/2015 – 20:30 – DAYAN&JAVIER -> BAR EL CALLEJON (DONOSTIA)
  • 04/09/2015 – 01:00 – EZTEN GIRO -> SAN GREGORIO (ATAUN)
  • 04/09/2015 – 03:00 – INGO AL DEU? -> HERRIKO PLAZA (ZEGAMA)
  • 05/09/2015 – 11:00 – AITOR NAVARRO/CLASES DE IMPROVISACION -> ARGIZURI ZENTROA (DONOSTIA
  • 05/09/2015 – 12:00 – ESTANGA TRIKITRILARIAK -> KONSTITUZIO PLAZA (DONOSTIA)
  • 05/09/2015 – 17:00 – TAJON PRIETO Y LOS KUAJOLOTES -> KORTXOENEA (DONOSTIA)
  • 05/09/2015 – 20:00 – LAIOTZ -> LANTXUBE AUZOA (HERNANI)
  • 05/09/2015 – 22:00 – EZTEN GIRO -> ALMIKE AUZOA (BERMEO)
  • 05/09/2015 – 00:00 – INGO AL DEU? -> MERCADILLO AUZOA (SOPUERTA)
  • 05/09/2015 – 00:30 – TRIKIZIO -> HERRIKO PLAZA (URDULIZ)
  • 06/09/2015 – 18:00 – ESTANGA TRIKITRILARIAK -> KONSTITUZIO PLAZA (DONOSTIA)
  • 06/09/2015 – 18:30 – SERENATA -> BAR BI (DONOSTIA)
  • 07/09/2015 – 22:00 – LIHER -> KORTXOENEA (DONOSTIA)
  • 09/09/2015 – 10:00 – LAJA II-REN TALDEA -> KALEETATIK (ORDIZIA)
  • 09/09/2015 – 10:00 – TRIKITRILARIAK EUSKAL JAIETAN -> KALEAN (ZARAUTZ)
  • 09/09/2015 – 20:00 – ROUS -> BAR EL CALLEJON (DONOSTIA)
  • 10/09/2015 – 20:00 – LISANDRO INFAME -> BAR EL CALLEJON (DONOSTIA)
  • 11/09/2015 – 21:00 – BURUN DANGA -> KORTXOENEA (DONOSTIA)
  • 11/09/2015 – 21:00 – PAUL EIZMENDI ETA LIERNI AROZENA -> BRETXA (DONOSTIA)
  • 11/09/2015 – 21:30 – TRIKIZIO -> HERRIKO PLAZA (UGAO-MIRABALLES)
  • 11/09/2015 – 22:00 – AZKAITER PELOX TRIO -> KATRAPUNA KANTINA (GETARIA)
  • 11/09/2015 – 23:00 – EZTEN GIRO -> FRONTOIA (LASTUR)
  • 11/09/2015 – 01:30 – BIDE BATEZ -> HERRIKO PLAZA (ALKIZA)
  • 12/09/2015 – 19:30 – MERY MAY -> OKENDO (LASARTE)
  • 12/09/2015 – 20:00 – AZKAITER PELOX TRIO -> BEGIHAUNDI (SAN PEDRO)
  • 12/09/2015 – 20:00 – LATITUD 43 -> EXPOSICION ABALOS (DONOSTIA)
  • 12/09/2015 – 20:00 – BELTZA -> KURTZEKO PLAZA (GALDAKAO)
  • 12/09/2015 – 20:30 – JAVIER (ACÚSTICO) -> BAR EL CALLEJON (DONOSTIA)
  • 12/09/2015 – 23:00 – TRIKIZIO -> MAMARIGA AUZOA (SANTURTZI)
  • 12/09/2015 – 23:30 – EZTEN GIRO -> HERRIKO PLAZA (LEGAZPI)
  • 12/09/2015 – 00:30 – INGO AL DEU? -> HERRIKO PLAZA (ALKIZA)
  • 13/09/2015 – 13:30 – ESTANGA TRIKITRILARIAK -> BRETXA SAN JUAN KALEA (DONOSTIA)
  • 13/09/2015 – 18:00 – LAJA II-REN TALDEA -> HERRIKO PLAZA (ALKIZA)
  • 13/09/2015 – 22:30 – LATITUD 43 -> EXPOSICION ABALOS (DONOSTIA)
  • 16/09/2015 – 21:30 – VICTOR ANTON GROUP -> ALTXERRI BAR (DONOSTIA)
  • 18/09/2015 – AZKAITER PELOX TRIO -> ORIO
  • 18/09/2015 – 22:00 – JAVIER PAIVA -> CAMBRIDGE SOHO CLUB (MADRID)
  • 18/09/2015 – 22:00 – PAUL SAN MARTIN TRIO -> ALTXERRI BAR (DONOSTIA)
  • 18/09/2015 – 23:00 – EZTEN GIRO -> HERRIKO PLAZA (ITSASONDO)
  • 19/09/2015 – 18:00 – SUSANA URQUIA -> BAR EL CALLEJON (DONOSTIA)
  • 19/09/2015 – 19:30 – PSICOACUSTIC -> ISLA PLAZA (LASARTE)
  • 19/09/2015 – 20.15 – TE&HONEY -> BAR EL CALLEJON (DONOSTIA)
  • 19/09/2015 – 20:15 – MADDI -> ARTELIBURU 21 (DONOSTIA)
  • 19/09/2015 – 23:00 – TAJON PRIETO Y LOS KUAJOLOTES -> PLAZA HAUNDI (DONOSTIA)
  • 20/09/2015 – 19:30 – EZTEN GIRO -> PLAZA HAUNDI (DONOSTIA)
  • 20/09/2015 – 20:00 – AITOR NAVARRO/MAITANE DE LOS MOZOS (SELFIE VASCO OBRA) -> GUARDETXEA (DONOSTIA)
  • 20/09/2015 – 20:30 – SAMBA DE RAIZ -> ALTXERRI BAR (DONOSTIA)
  • 20/09/2015 – 22:00 – PADRE LOBO -> DOKA (DONOSTIA)
  • 20/09/2015 – 22:00 – BELTZA -> PILOTALEKUA (HENDAIA)
  • 23/09/2015 – 22:00 – PADRE LOBO -> ATABAL (DONOSTIA)
  • 24/09/2015 – 20:30 – JAVIER (ACÚSTICO) -> BAR EL CALLEJON (DONOSTIA)
  • 24/09/2015 – 22:00 –  ELENA SETIEN -> ALTXERRI BAR (DONOSTIA)
  • 25/09/2015 – 19:30 – MERY MAY -> OKENDO PLAZA (LASARTE)
  • 25/09/2015 – 20:30 – NEREA&JAVIER -> VUELVE MARCELA (DONOSTIA)
  • 25/09/2015 – 22:00 – FRANCK BACKFIELD -> ALTXERRI BAR (DONOSTIA)
  • 25/09/2015 – 00:00 – TRIKIZIO -> HERRIKO PLAZA (ZALLA)
  • 26/09/2015 – 18:00 – NEREA&JAVIER + DAYAN&JAVIER -> LOIOLAKO KE (DONOSTIA)
  • 26/09/2015 – 19:00 – IRUN ROCK JAIALDIA -> IRUN (MEN OF ROCK)
  • 26/09/2015 – 20:00 – ALAIKI -> HERRIKO PLAZA (ARETXABALETA)
  • 26/09/2015 – 22:00 – CANSHADOWS -> ALTXERRI BAR (DONOSTIA)
  • 26/09/2015 – 02:00 – DJ BULL -> SAN MIGUEL ENPARANTZA (IRURA)
  • 26/09/2015 – KUPELA -> MENDATA
  • 27/09/2015 – 13:00 – SORAYA -> PLAYA DE LA CONCHA (DONOSTIA)
  • 27/09/2015 – 18:00 – AUPA QUARTET -> PARC DE FONDO D’EN PEIXO (PRAT DE LLOBREGAT)
  • 29/09/2015 – 13:00 – GARI TA IÑAKI TRIKITRILARIAK -> ALTZAGA AUZOA (ALTZAGA)
  • 29/09/2015 – 20:00 – PATXI LUQUE -> TXIRINGITO HATZAZPE (PLAYA DE LAGA)
  • 29/09/2015 – 20:00 – AITOR NAVARRO (UMORE AURKEZPENA) -> BAR EL CALLEJON (DONOSTIA)

 URRIA

  • 02/10/2015 – 20:00 – THUNDERMOTHER + CALIBRE ZERO -> DOKA (DONOSTIA)
  • 02/10/2015 – 20:00 – VICTOR DE DIEGO TRIO -> ITZURUN TABERNA (ZUMAIA)
  • 02/10/2015 – 20:30 – JAVIER (ACÚSTICO) -> BAR EL CALLEJON (DONOSTIA)
  • 03/10/2015 – 13:00 – AUPA QUARTET -> PALO ALTO MARKET (BARCELONA)
  • 03/10/2015 – 18:30 – EZTEN GIRO -> GOIKO KALEAN (OÑATI)
  • 03/10/2015 – 20:30 – OBANEUKE -> HERRIKO PLAZA (OÑATI)
  • 03/10/2015 – RAUL ROMO LIVE SAX -> ENTER CLUB (IRUÑA)
  • 04/10/2015 – 13:00 – RAUL ROMO LIVE SAX -> PROYECTO MARACAS PARA DOS (IRUN)
  • 04/10/2015 – 13:00 – AUPA QUARTET -> PALO ALTO MARKET (BARCELONA)
  • 04/10/2015 – 19:30 – AITOR NAVARRO&MAITANE DE LOS MOZOS/SELFIE VASCO -> UNDERMOUNT (IGELDO)
  • 04/10/2015 – 23:00 – RAUL ROMO LIVE SAX -> BODEGAS /”MARQUES DE RISCAL” (ELCIEGO)
  • 09/10/2015 – LIHER -> APAL DENDAN (DONOSTIA)
  • 09/10/2015 – 19:30 – SORAYARTE -> ASOCIACIÓN ARTÍSTICA DE GUIPÚZCOA (DONOSTIA)
  • 09/10/2015 – 20:30 – JAVIER (ACÚSTICO) -> BAR EL CALLEJON (DONOSTIA)
  • 09/10/2015 – 00:00 – GUGAZ -> HERRIKO PLAZA (ZALDIBIA)
  • 10/10/2015 – 18:00 – BIDE BATEZ -> PORTU (HERNANI)
  • 10/10/2015 – 19:30 – GAUERDI TXARANGA -> KALEETAN ZEHAR (ZARAUTZ)
  • 10/10/2015 – 22:00 – SON 4 + DJ JULIO -> DOKA (DONOSTIA)
  • 10/10/2015 – 00:00 – XABI DANTZALEKU -> HERRIKO PLAZA (LEKUNBERRI)
  • 10/10/2015 – KRITTER -> SALA ROCK BEER THE NEW (SANTANDER)
  • 12/10/2015 – 19:00 – XABI DANTZALEKU -> ONDARTXU PLAZA (ZUMAIA)
  • 12/10/2015 – 19:30 –VIRGIL & THE ACCELERATORS -> DOKA (DONOSTIA)
  • 12/10/2015 – 19:30 – JON OSTOLAZA ETA UNAI NARBAIZA -> KALEETAN ZEHAR (ZARAUTZ)
  • 12/10/2015 – POLI-TICKS -> TXOPPER CLUB KE (AGURAIN)
  • 13/10/2015 – 21:00 – JAVIER -> SAN TELMO (DONOSTIA)
  • 15/10/2015 – 19:00 – AMAIA ZUBIRIA -> ARKUPE KE (ARETXABALETA)
  • 15/10/2015 – 19:30 – JUN’S BLUES -> TOURING BAR (DONOSTIA)
  • 16/10/2015 – 20:30 – GANSOS ROSAS (GUNS N’ ROSES TRIBUTOA) -> DOKA (DONOSTIA)
  • 16/10/2015 – 20:30 – DAYAN&JAVIER -> BAR EL CALLEJON (DONOSTIA)
  • 17/10/2015 – 18:30 – EZTEN GIRO -> PLAZA (LASARTE)
  • 17/10/2015 – 23:00 – RAKOTO -> ALTXERRI BAR (DONOSTIA)
  • 18/10/2015 – 20:30 – LUIS MANUEL RUIZ -> ALTXERRI BAR (DONOSTIA)
  • 18/10/2015 – 20:30 – POLI-TICKS -> BENTA MOTZ BERRI (ESKORIATZA)
  • 22/10/2015 – 20:30 – ULRICH CALVO JAZZ QUARTET -> ALTXERRI BAR (DONOSTIA)
  • 23/10/2015 – 18:00 – LOW RIDERS + URKO MENAIA + MALAQODA -> KALEETAN ZEHAR (ZARAUTZ)
  • 23/10/2015 – 20:30 – JAVIER (ACÚSTICO) -> BAR EL CALLEJON (DONOSTIA)
  • 23/10/2015 – 22:00 – SAFARI O CRUCERO -> ALTXERRI BAR (DONOSTIA)
  • 23/10/2015 – 22:00 – KUPELA -> HERRIKO PLAZA (MALLABIA)
  • 24/10/2015 – 23:00 – DJ BULL -> HERRIKO PLAZA (MALLABIA)
  • 25/10/2015 – 17:00 – BELTZA -> OTXARTAGA PLAZA (ORTUELLA)
  • 25/10/2015 – 22:30 – MAY B&AURORA BOREAL -> ALTXERRI BAR (DONOSTIA)
  • 29/10/2015 – 21:00 – ROLLING DICE -> DABADABA (DONOSTIA)
  • 30/10/2015 – 20:30 – JAVIER (ACÚSTICO) -> BAR EL CALLEJON (DONOSTIA)
  • 30/10/2015 – 20:30 – AUTUMN -> PICACHILLA (DONOSTIA)
  • 30/10/2015 – 22:00 – VINILA BON BISMARCK + ESTROGENUINAS -> INTXAURRONDO KE (DONOSTIA)
  • 31/10/2015 – 16:00 – MADDI -> OIANGU (ORDIZIA)
  • 31/10/2015 – 22:00 – SIDONIE + RURAL ZOMBIES -> INTXAURRONDO KE (DONOSTIA)
  • 31/10/2015 – 23:00 – MAKALA -> JALGI KAFE ANTZOKIA (LASARTE-ORIA)
  • EXPO GUILLERMO MARTÍNEZ -> BAR EL MURO (DONOSTIA)
  • EXPO GUILLERMO MARTÍNEZ -> BAR RUFINO (HERNANI)
  • EXPO GUILLERMO MARTÍNEZ -> KIDE KAFETEGIA (HERNANI)

 

  AZAROA

  • 05/11/2015 – 19:00 – ROUS -> BAR TOURING (ORERETA)
  • 05/11/2015 – 19:30 – ESTHER URIA -> IKASBIDE KE (DONOSTIA)
  • 06/11/2015 – 20:30 – JAVIER (ACÚSTICO) -> BAR EL CALLEJON (DONOSTIA)
  • 06/11/2015 – 23:00 – LATITUD 43 + TRITONES -> VICTORIA CAFE DISCO (DONOSTIA)
  • 06/11/2015 – 23:00 – HUGO SILVEIRA + SIRAH BADIOLA -> ALTXERRI BAR (DONOSTIA)
  • 07/11/2015 – 20:00 – SORAYARTE + TAUPADA + BAIPASS + MIND TRAP -> GUARDETXEA (DONOSTIA)
  • 07/11/2015 – 22:00 – SON 4 -> EL CAFE DE MANUELA (TRINTXERPE)
  • 08/11/2015 – 22:00 – FILIPE BITTENCOURT -> ALTXERRI BAR (DONOSTIA)
  • 10/11/2015 – 08:30 – GARI TA IÑAKI TRIKITRILARIAK -> ARAMA
  • 11/11/2015 – 20:00 – ANTXON -> BAR EL CALLEJON (DONOSTIA)
  • 12/11/2015 – 20:00 – SON 4 -> GASTROPOTE – SAN MARTIN (DONOSTIA)
  • 12/11/2015 – 20:00 – OTOÑO INFAME (LISANDRO) -> BAR EL CALLEJON (DONOSTIA)
  • 13/11/2015 – 20:00 – FIESTA OTOÑO MEN OF ROCK – ABSTRACT ARTIMUS + THE NORTHAGIRRES -> LE BUKOWSKI (DONOSTIA)
  • 13/11/2015 – 21:00 – JUN’S BLUES -> CUBOS DE MONEO (DONOSTIA)
  • 13/11/2015 – 21:30 – YASMIN SHAH PROJECT EN TRIO -> ALTXERRI BAR (DONOSTIA)
  • 13/11/2015 – 23:30 – TRIKIZIO -> ZAMUDIO
  • 14/11/2015 – 19:30 – JUN’S BLUES -> ERDIBANA (TRINTXERPE)
  • 14/11/2015 – 19:30 – GOSPEL ZIKLOA – THE UPPER ROOM  -> NUESTRA SEÑORA DE LA ASUNCION PARROKIA (LEGAZPI)
  • 14/11/2015 – 21:00 – LO’ARAN -> BAR EL CALLEJON (DONOSTIA)
  • 14/11/2015 – 21:00 – ANESTESIA + GABEZIA + IZU NAUK + ANKHAR (ALTZATAROCK FESTIVAL) – > LARRATXO KE (DONOSTIA)
  • 14/11/2015 – 21:30 – ORBITAL -> ALTXERRI BAR (DONOSTIA)
  • 14/10/2015 – 23:30 – GUGAZ -> PLAZAN (AMEZKETA)
  • 14/11/2015 – 23:30 – LIHER -> GASTESZENA (EGIA-DONOSTIA)
  • 16/11/2015 – 21:00 – THE DICTATORS NYC -> DABADABA (DONOSTIA)
  • 17/11/2015 – 20:00 – BLACK RIOT -> BAR EL CALLEJÓN (DONOSTIA)
  • 18/11/2015 – 20:00 – FILIPE BITTENCOURT -> BAR EL CALLEJÓN (DONOSTIA)
  • 19/11/2015 –19:00 –  JUN’S BLUES -> BAR TOURING (ORERETA)
  • 19/11/2015 – 20:00 – EXHIBICIÓN DANZA LAURA MUÑOZ Y HUMOR CON AITOR NAVARRO -> BAR EL CALLEJÓN (DONOSTIA)
  • 19/11/2015 – 20:30 – LIHER -> M-ETXEAN (DONOSTIA)
  • 20/11/2015 – 18:00 – TALLER ECODISEÑO ZEN – NANA, CULTURA DEL DISEÑO -> TABAKALERA (DONOSTIA)
  • 20/11/2015 – 20:30 – JAVIER PAIVA (ACÚSTICO) -> BAR EL CALLEJON (DONOSTIA)
  • 21/11/2015 – 18:00 – TALLER ECODISEÑO ZEN – NANA, CULTURA DEL DISEÑO -> TABAKALERA (DONOSTIA)
  • 21/11/2015 – 21:00 – URKO&NAGORE -> KALOSTRAPE OSTATUA (BAIONA)
  • 21/11/2015 – 23:00 – DJ PADDOCK -> BAR EL CALLEJÓN (DONOSTIA)
  • 21/11/2015 – 00:30 – NEREA&JAVIER -> MOLLY MALONE (DONOSTIA)
  • 22/11/2015 – 20:00 – ANTXON -> BAR EL CALLEJÓN (DONOSTIA)
  • 26/11/2015 – 19:30 – LEE JUNIOR -> BAR TOURING (ERRENTERIA)
  • 27/11/2015 – MADDI -> SAN TELMO (DONOSTIA)
  • 27/11/2015 – KRITTER / MPR PRODUKTION -> SALA B DE CAEN (SALAMANCA)
  • 27/11/2015 – 19:30 – LIHER -> JOLAS ETXEAN (AÑORGA)
  • 27/11/2015 – 20:00 – PADDAM -> ALTXERRI BAR (DONOSTIA)
  • 27/11/2015 – 20:30 – JAVIER (ACÚSTICO) -> BAR EL CALLEJON (DONOSTIA)
  • 28/11/2015 – 20:30 – ANDRES IZURIETA QUINTET -> SONGJA FLUTE (PARIS)
  • 28/11/2015 – 19:00 – MADDI -> DONOSTIA
  • EXPO GUILLERMO MARTÍNEZ -> BAR KOSTALDE (HERNANI)

ABENDUA

  • 01/12/2015 – 20:40 – LICH KING + IMPALERS + NO SANCTUARY -> MOGAMBO (MPR-TRINTXERPE)
  • 04/12/2015 – LOURDES ELORZA -> JAREÑO KE (DONOSTIA)
  • 04/12/2015 – 19:30 – NANA “TU EMOCIÓN SE HACE LUZ” -> TABAKALERA (DONOSTIA)
  • 04/12/2015 – 19:30 – MÚSICA Y POESÍA -> BAR EL MURO (DONOSTIA)
  • 04/12/2015 – 23.54 – OS BUGIS -> ERDIBANA TABERNA (TRINTXERPE)
  • 05/12/2015 – 20:30 – GABEZIA -> MOGAMBO (DONOSTIA)
  • 07/12/2015 – 20:00 – BANE + BACKTRACK / RED RIBBON MUSIC -> DABADABA (DONOSTIA)
  • 09/12/2015 – 20:00 – JEAN LUC CAPPOZZO&JULEN AXIARI -> ALTXERRI BAR&JAZZ (DONOSTIA)
  • 10/12/2015 – 19:00 – KANIF BERUNA&JAVIER PAIVA -> BAR EL CALLEJÓN (DONOSTIA)
  • 11/12/2015 – 19:30 – GOSPEL ZIKLOA – THE UPPER ROOM -> CENTRO CÍVICO SANTUXU (BILBO)
  • 12/12/2015 – 19:30 – GOSPEL ZIKLOA – EVENING PRAYER -> ANDRA MARI ELIZA (ASTIGARRAGA)
  • 12/12/2015 – 20:30 – ROLLING DICE -> MOTZ TABERNA (URRETXU)
  • 12/12/2015 – 22:00 – MCENROE/GRANDE DAYS -> INTXAURRONDO KE (DONOSTIA)
  • 12/12/2015 – KRITTER / MPR PRODUKTION -> SALA METALARIUM (BADAJOZ)
  • 12/12/2015 – 00:00 – AUTUMN -> MOLLY MALONE (DONOSTIA)
  • 13/12/2015 – 19:00 – AITOR NAVARRO -> BAR EL CALLEJÓN (DONOSTIA)
  • 13/12/2015  – 18:30 – GOSPEL ZIKLOA – EVENING PRAYER -> MARCILLAKO GAZTELUA (MARCILLA)
  • 13/12/2015 – 19:30 – AUPA QUARTET -> ALTXERRI BAR&JAZZ (DONOSTIA)
  • 14/12/2015 – 20:00 – GOSPEL ZIKLOA – THE UPPER ROOM  -> AMUTE KOSTA AUZOKO ELIZA (HONDARIBIA)
  • 14/12/2015 – BUFFALO -> GORLIZ
  • 16/12/2015 – 19:00 – ANTXON -> BAR EL CALLEJON (DONOSTIA)
  • 16/12/2015 – 19:30 – GOSPEL ZIKLOA – THE UPPER ROOM  -> ESPACIO CULTURAL CBA (IRUN)
  • 17/12/2015 – 19:00 – AUTUMN -> BAR TOURING (RENTERIA)
  • 17/12/2015 – 19:00 – JAVIER PAIVA -> BAR EL CALLEJON (DONOSTIA)
  • 17/12/2015 – 20:00 – GOSPEL ZIKLOA –  EVENING PRAYER -> GEZALA AUDITORIUM (LEZO)
  • 17/12/2015 – 21:00 – ACID MESS + LUMA / RED RIBBON MUSIC-> DABADABA (DONOSTIA)
  • 18/12/2015 – 19:00 – MADDI -> PERGOLATA (BEASAIN)
  • 18/12/2015 – 20:00 – GOSPEL ZIKLOA – EVENING PRAYER -> MENDEL AUZOKO EGOITZA (HONDARRIBIA)
  • 18/12/2015 – 22:30 – AITOR NABARRO (BAKARRIZKETA) -> URKA MENDI TABERNA (DONOSTIA)
  • 18/12/2015 – 23:00 – DJ PADDOCK -> BAR EL CALLEJON (DONOSTIA)
  • 19/12/2015 – 19:30 – GOSPEL ZIKLOA – THE UPPER ROOM -> CASA DE CULTURA (AZAGRA)
  • 19/12/2015 – 23:00 – DJ PADDOCK -> BAR EL CALLEJON (DONOSTIA)
  • 20/12/2015 – 12:00 – GOSPEL ZIKLOA – THE UPPER ROOM -> KULTUR ETXEA (AIA)
  • 20/12/2015 – 20:00 – LISANDRO -> BAR EL CALLEJON (DONOSTIA)
  • 22/12/2015 – 19:00 – GOSPEL ZIKLOA – EVENING PRAYER -> SAN MIGUEL ELIZA (URNIETA)
  • 27/12/2015 – BUFFALO -> GAZTETXEA (URRETXU-ZUMARRAGA)
  • 23/12/2015 – 18:00 – GOSPEL ZIKLOA – THE UPPER ROOM  -> PARROQUIA NUESTRA S. ASUNCIÓN (RESPALDIZA)
  • 26/12/2015 – 19:00 – GOSPEL ZIKLOA – THE UPPER ROOM  -> BERANGO ANTZOKIA (BERANGO)
  • 27/12/2015 – 12:00 – GOSPEL ZIKLOA – THE LORD -> ANDRA MARI ELIZA (BARRIKA)
  • 27/12/2015 – 19:00 – GOSPEL ZIKLOA – THE UPPER ROOM -> DONEZTEBE ELIZA (OIARTZUN)
  • 28/12/2015 – 20:00 – GOSPEL ZIKLOA – THE LORD -> ALDE ZAHARRA KULTUR ETXEA (HONDARRIBIA)
  • 29/12/2015 – 19:00 – GOSPEL ZIKLOA – THE LORD -> SAN MIGUEL ELIZA (URNIETA)
  • 29/12/2015 – SIRA COEL – PRESENTACIÓN DISCO “SITTING RIGHT HERE” -> SALA MOSTRENKA (GASTEIZ)
  • 29/12/2015 – 19:00 – JAVIER PAIVA -> BAR EL CALLEJÓN (DONOSTIA)
  • 30/12/2015 – 19:00 – ANTXON -> BAR EL CALLEJÓN (DONOSTIA)
  • 30/12/2015 – 19:30 – GOSPEL ZIKLOA – THE LORD -> CENTRO CULTURAL TOMASENE (DONOSTIA)
  • EXPO GUILLERMO MARTÍNEZ -> BART TABERNA (DONOSTIA)