ARTISTA

Aitor Navarro (Antzezlea)

Oihana Marco (Argazkilaria)

Indigo (Musika taldea)

Blast Wave (Musika taldea)

June Calsor (Bakarlaria)

Abar Aranburu (Argazkilaria)

El Increible Hombre Elefante (Musika taldea)

Iñaki Arizmendi (Margolaria)

Maköki (Argazkilaria)

Rous (Bakarlaria, Idazlea)

Patxi Luque (Bakarlaria)

Hodei Ezeiza / KuLisnotCooL (Bakarlaria)

Padre Lobo (Musika taldea)

Karobi (Argazkilaria)

Aitor Osuna (Bakarlaria)

Purple Explosive Jackets (Musika taldea)

Lisandro Infame (Bakarlaria)

Oskar Benas (Bakarlaria)

Orihen (Musika taldea)

Insohmnio (Musika taldea)

Gabezia (Musika taldea)

Autumn (Bakarlaria)

Esther Uria (Antzezlea)

Behi bi blues (Musika taldea)

Azkaiter Pelox (Bakarlaria)

Buffalo (Musika taldea)

Asun Serra (Monologista)

MBA3 Mikel Bikandi Trio (Musika taldea)

Andres Izurieta (Bakarlaria)

MindTrap (Musika taldea)

Nagore Etxabe (orotariko artista)

Ezten Giro (Musika taldea)

Claudio H (Bakarlaria)

Moon Fields (Musika taldea)

Liher (Bakarlaria)

Rubia (Musika taldea)

NoNguayaz (Musika taldea)

Nima (Konpositorea)

Mikel Karton (Bakarlaria)

Son Kandela (musika taldea)

Pierrot (Bakarlaria)

Raul Romo (Musikaria)

Psicoacustic (Musika taldea)

Adunia (Musika taldea)

Marsel Magoa (Magia)

Taupada (Musika taldea)

Koxka (Musika taldea)

No Komply (Musika taldea)

Unai Iturbe (Argazkilaria)

Urko Menaia (Musikaria)

Maddi (Musikaria)

Arantxa S. Morales (Argazkilaria)

Lorena Segura (Margolaria)

Antxon Gutierrez Ruiz (Musikaria)

Rolling Dice (Musika Taldea)

Urtzi Azkue & The Funk Junkers (Musika taldea)

Andoni (Argazkilaria,…)

Uxue (Diseinatzaile Grafikoa,…)

SorayArte (Artista multidisziplinarra)

Innputt (Musika taldea)

Rafafa (Magoa)

Ekilibristak (Musika Taldea)

Izu nauk (Musika taldea)

Latitud 43ºN (Musika taldea)

Voltaia (Musika taldea)

Selene Martín (Ilustratzailea, Argazkilaria,…)

Daniel Lizarralde Aguirre (Eskultorea)

Lobos de Atar (Musika taldea)

Cristina García (Artisaua)

Karlos Nguema (musikaria,…)

Malvido (Argazkilaria)

Metaldrako (Argazkilaria)

Olatz Salvador (Musikaria)

Keä (Musika taldea)

Eva Cots (Artesanoa)

Ilitz Olano Martin (Musikaria eta Margolaria)

Michael Calleja Nunn (Musikaria)

Aitzol Etxegoien Andoño (Argazkilaria)

Aitzol Yubero (Musikaria)

Burun Danga (Musika taldea)

Geisiane Maiara Marth (Argazkilaria, Diseinatzale grafikoa,..)

Eider Elorza Lamarca (Antzezlea eta Abeslaria)

Lourdes Elorza (Margolaria, Eskultorea)

Mattin Garikano (Antzezlea / Clown)

Zara (Bakarlaria)

Zalkav & Wiz John (Musika Taldea)

Ben Kone & The Nyaflor (Musika Taldea)

TriTones (Musika Taldea)

Pj Kahuna (Musika Taldea)

Gorka Daguerressar (Musikaria)

Tajón Prieto y Los Kuajolotes (Musika Taldea)

Jon Perez (Musikaria)

King Konsul (Musikaria)

Susana Urquia Plazaola (Margolaria)

Jone Amezaga del Frago (Dantzaria)

Tim Dabringhaus (Antzerkia/Zinema)

Imanol Otero (Zinema)

BeHatxeRoja (Musika Taldea)

Maitane de los Mozos Blázquez (Abeslaria / Antzezle / Dantza)

Itziar Gonzalo (Makillaje artistikoa)

Ane Urkiola (Ikus-entzunekoak)

Raquel Terceño (Abeslaria)

Jun´s Blues (Musika Taldea)

Javier Paiva (Musikaria)

Rafael Giménez (Musikaria)

Baipass (Musika Taldea)

Víctor Antón (Musikaria)

Manuel Eduardo Berroa (Marrazkilaria)

Daniel Bordonaba (Musikaria)

Imanol Zubiauz (Ikus-entzunekoak)

Izaskun Agirresarobe (Dantzaria , Clown)

Paolo di gianvincenzo (Clown)

Axi Suberbiola (Musikaria)

Aupa Quartet (Musika Taldea)

Antton Aranburu (Bakarlaria)

Transistores 50 (Musika Taldea)

Ever Level (Musika Taldea)

Rai Bikandi (Ikus-entzunekoak)

Black Cat (Musika Taldea)

Rude Kanka (Musikaria)

Marc Cortadelles (Musikaria , Dantza)

Debora (Ikus-entzunekoak)

Kanif Beruna (Marrazkilaria eta Artesanoa)

Ekhi huarte (Marrazkilaria eta poeta)

Overloud (Musika Taldea)

Iñaki Miguel Camio (Musikaria)

The Upper Room (Musika Taldea)

Jefe Chirpa (Musika Taldea)

Sira Coel (Musika Taldea)

Mikel Uraken (Bakarlaria)

Marta Astrain (Margolaria)

Ibon Gurrutxaga (Dj / Margolaria)

Yemen-RA (Musika Taldea)

Maite Carrillo (Argazkilaria/Margolaria/Marrazkilaria)

Deibiz (Antzezlea/Clown)

Low Riders (Musika Taldea)

Guillermo Martinez Patino (Argazkilaria)

Francisco Niño (Marrazkilaria / Margolaria)

Daniel Iglesias (Musikaria)

Red Veil (Musika Taldea)

Filipe Bittencourt (Musika Taldea)

Aldatzen laguntzen antzerki taldea (Antzerkia)

Herenegun (Musika Taldea)

Siete C (Musika Taldea)

Zita Ayala (Margolaria)

Aitor Bastarrika (Artisautza)

Bide Batez (Musika Taldea)

Julio Unikornio (Bakarlaria)

Agueda (Artisautza)

Rosario C. Vidal (Artisautza)

Tutti Frutti Jazz Project (Musika Taldea)

Zamarra eta Aterkia (Musikaria)

José María Dorronsoro (Musikaria)

Bloody Brotherhood (Musika taldea)

Juan Alvarez (Marrazkilaria)

Legalize murder (Musika taldea)

Pangea (Musika taldea)

Køntrabänd (Musika taldea)

La fabrika de boinas (Musika taldea)

Caledna (Margolaria)

Mikel Bermejo (Monologoak)

Francisco Javier (Argazkilaria)

Mikel Moyano (Musikaria)

Nothing Box (Musika Taldea)

Lander Laskibar (Argazkilaria)

Nere Oyarbide (Dantza eta Marrazkigintza)

Carmen Muela (Margolaria)

Daniel Cros y Zaira Franco (Musikaria eta Bakarlaria)

Noche Entre Amigos (Musika Taldea)

Jose San Francisco (Argazkilaria)

Unai Salinas (Graffiti)

Jose Manuel Blanco Fernandez (Musikaria)

Sarai (Makillajea)

Alvaro Hortelano (Musikaria)

Anaïs Ladam (Artisautza)

Underneed (Musika Taldea)

Claude Billès(Ikus-entzunekoak/Margolaria)

Maria Alonso Del Val (Antzezlea eta Dantzaria)

Hugo Silveira(Musikaria)

The Malware Rock Band (Musika taldea)

Portobello Project (Bakarlaria)

Nahia Martinez (Bakarlaria)

Iñigo Arocena (Musikaria)

Unai Maraña Saavedra(Idazlea / Monologoak)

Tocac@jones (Musika Taldea)

Skakeo (Musika Taldea)

Nanelia Walfenzao para Bastiaan de Boer (Diseinu eta artisautza)

Oihane Pardo Pérez (Lorezaintza)

Pili Aguado (Ilustrazioa)

Gorrión Eléctrico (Musikaria)

Ibai Marin (Musikaria)

Xabier Ilarregi (Margolaria)

Peppermint Quartet (Musika Taldea)

Igor Letona Jazz Quartet (Jazz Laukotea)

Arantza Conde Cabrera (Zuntz artisautza)

Idoia Garai (Dantzaria)

Max Montlleo (Musikaria)

Giorgo Bassmati

Crazy Sandy (Musikaria)

Sergio (Marrazkilaria / Argazkilaria)

Jone Laspiur (Margolaria / Musikaria)

Lur (Dantzaria / Margolaria / Idazlea)

Maider Galarza (Ipuin kontalaria / Antzerkia)

Lara (Idazlea / Formatzailea)

Maider Belategi (Margolaria / Tatuatzailea)

Asier Pagoaga (Argazkilaria)

Iosu Del Moral (Ikus-entzunekoak)

Idoia Berridi (Idazlea / Terapeuta)

Igor Corrales (Margolaria / Eskultorea)

Photography Mof (Argazkilaria)

Bihozkada (Musika Taldea)

Idoia Lecumberri Cendoya / Nikabio Ballet (Ballet Dantzaria)

Sin mala intención (Musika Taldea)

Gladys López (Margolaria)

Muskulo (Musika Taldea)

Yosu Ugalde (Musikaria)

Dj Makala (Musikaria)

Pangea Rock & Ron (musika taldea)

ERAGILEAK

NORBANAKOAK

  • Ainara Guzmán
  • Raul Romo
  • Jon Urrutia
  • Sara IñigueZ
  • Ane Bastida
  • Iñigo Azpitarte
  • Ivan Oteiza
  • Iñaki Arizmendi
  • Mikel Alonso
  • Eneko Aritza
  • Karmen Salazar
  • Xabier Arratibel
  • Makoki
  • Roberto Gomez
  • Iñaki Bocos
  • Tomas Tamayo
  • Hodei Ezeiza
  • Josetxo Orueta
  • Antxon Gutierrez
  • José Quintas
  • Alvaro Urbistondo
  • Iñaki Gonzalez
  • Jose Psicoacustic
  • Xavi Minguez
  • Enara Garcia
  • Ander Morea
  • Iker Lauroba
  • Carlos Maestre
  • June Calsor
  • Iñaki Estevez
  • Eneko Sierra
  • Tristan Crowley
  • David Cuadrado
  • Aitor Osuna
  • Asier Nieto (Kixki)
  • Maider Iribarren
  • Iker Fuente
  • Iker Oteiza
  • Lide Hernando
  • Lisandro Suarez
  • Aitzol Etxegoien
  • Aitor Cid
  • David Carcedo
  • Juanma Marcos
  • Jokin Telleria
  • Isaac Pirata
  • oskar Benas
  • Nuria Culla
  • Esther Uria
  • Toño
  • Andoni Oilokiegi
  • Unai Azkarate
  • Asun Serra
  • Mikel Bikandi
  • Hektor Serna
  • Andres Izurieta
  • Gorka Calero
  • Ioana Garmendia
  • Sol Busca
  • Ramiro Mata
  • Nagore Etxabe
  • Claudio H
  • Andoni Garcia
  • Abar Aranburu
  • Unai Iturbe
  • Maddi Noguera
  • Lorena Segura
  • Dani Abalos
  • Gurutze de Paz Loyola
  • Iñigo Yurrita Lortegui
  • Urko Menaia
  • Endika Martinez Fernandez
  • Josean Abecia
  • Juan Martinez
  • Bárbara Ruiz Balzola
  • Mikel Lancho
  • Maria Aguirre Landa
  • Borja López Vicente
  • Daniel Bordonaba
  • Egoi Carrizo
  • Ane Urkiola
  • Amaia Zumeaga
  • Iñaki Castro Garbizu
  • Marta Bikandi
  • Igor Arrese
  • Esteban Garcia Agirregabiria
  • Leire Valdivia
  • Elder Aurtenetxe Pildain
  • Txema Gonzalez
  • Lorea Intxaurrandieta
  • Lourdes Martinez
  • Maria San Francisco
  • Itxaso Terceño
  • Jaione Crespo
  • Aitzole Araneta
  • Goretti Loidi
  • Isa Gonzalez
  • Mari Jose Olaskoaga Iturri
  • Alba Adria
  • Jose Fernandez Morán
  • Flor Savanti
  • Endika Elosegi
  • Noemi Sanchez
  • Verena Hammes