URTARRILA

  • 2017/01/03 – 17:30 – XANTI MAGOA (MAGIA) -> CASARES KULTUR ETXEA (DONOSTIA)
  • 2017/01/05 – 17:00 – ESTANGA TRIKITILARIAK -> ERREGE KABALGATA (DONOSTIA)
  • 2017/01/05 – 23:00 – TXAN MAGOA -> DOKA (DONOSTIA)
  • 2017/01/07 – 20:00 – ORAL MESTIZAJE -> ITZURUN TABERNA (ZUMAIA)
  • 2017/01/11 – 00:00 – EZTEN GIRO -> DEBA
  • 2017/01/12 – 23:30 – DJ BULL (MESTIJAIA) -> KAFE ANTZOKIA (BILBO)
  • 2017/01/13 – 19:30 – BLOODY BROTHERHOOD -> IRUN
  • 2017/01/13 – 19:30 – BIHOZKADA -> DOKA (DONOSTIA)
  • 2017/01/13 –  00:00 –  AUTUMN -> MOLLY MALONE (DONOSTIA)
  • 2017/01/14 – 19:30 – KAOTIKO eta ULTIMOS REYES -> DOKA (DONOSTIA)
  • 2017/01/14 – 23:00 – LA FABRIKA DE BOINAS-> OIARTZUNGO KAFE ANTZOKIA
  • 2017/01/17 – 19:00 – KUPELA (ERROMERIA) -> TXAKOLIN EGUNA (GETARIA)
  • 2017/01/19 – AUPA QUARTET -> MADRID
  • 2017/01/19 – 01:00 – DJ BULL -> DOKA (DONOSTIA)
  • 2017/01/20 – 23:30 – JOHN DEALER AND THE COCONUTS ETA  HI EXEKUTIBO -> SALA TUNK (IRUN)
  • 2017/01/21 – 19:00 – IBAI MARIN -> LEGAZPI
  • 2017/01/21 – 19:30 –  BLOODY BROTHERHOOD -> VITORIA
  • 2017/01/21- 21:00 – BIHOZKADA -> IRUÑA
  • 2017/01/21 – 23:00 – BLACK / ICE ETA AC/DC -> SALA TUNK (IRUN)
  • 2017/01/26 – 23:30 – DJ BULL (MESTIJAIA) -> KAFE ANTZOKIA (BILBO)
  • 2017/01/27 – 21:00 – DEABRU GAU JAI JAIALDIA -> SALA TUNK (IRUN)
  • 2017/01/28 – 10:00 – GUNE IREKIA #3 Kultura eta Artea Euskal Herrian -> DOKA ANTZOKIA (DONOSTIA)
  • 2017/01/28 – 19:00 – ZOMBIE JAIALDIA -> SALA TUNK (IRUN)

OTSAILA

  • 2017/02/02 – 23:30 – DJ BULL (MESTIJAIA) -> KAFE ANTZOKIA (BILBO)
  • 2017/02/02 – 21:00 – LIHER -> DABA DABA  (DONOSTIA)
  • 2017/02/03 – 22:30 – LIHER -> LA CUARTA (BARTZELONA)
  • 2017/02/04 – 21:00 – LIHER -> EUSKAL ETXEA (BARTZELONA)
  • 2017/02/04 – 20:30 – REBECA JIMENEZ + SIETE C -> DOKA (DONOSTIA)
  • 2017/02/07 – 19:00 – IZER ETA ALABIER (TRIKITILARIAK) -> PLAZA (IDIAZABAL)
  • 2017/02/09 – 20:00 – DJ BULL (MESTIJAIA) -> KAFE ANTZOKIA (BILBO)
  • 2017/02/10 – 19:00 – EUSKAL METAL FEST VIII -> LARRATXO KULTUR ETXEA (DONOSTIA)
  • 2017/02/10 – 23:30 – IBAI MARIN -> ORBELA TABERNA (TOLOSA)
  • 2017/02/10 – LAGRIMAS DE SANGRE -> DOKA (DONOSTIA)
  • 2017/02/10 – 20:00 – EL GATILLAZO -> DOKA (DONOSTIA)
  • 2017/02/11– 18:00 – GORKA (BAKARLARIA) -> ETXADI (DONOSTIA)
  • 2017/02/11 – 18:00 – IKER LAUROBA -> ENDANEA
  • 2017/02/11 – 19:00 – EUSKAL METAL FEST VIII -> LARRATXO KULTUR ETXEA (DONOSTIA)
  • 2017/02/11 – 20:30 – BAIPASS. RUMPELSTIMKIN, SPEED -> SALA TUNK (IRUN)
  • 2017/02/16 – 20:00 – DJ BULL (MESTIJAIA) -> KAFE ANTZOKIA (BILBO)
  • 2017/02/17 – 19:00 – MARGO ERAKUSKETA KOLEKTIBOA|EXPO DE PINTURA COLECTIVA  -> EL CALLEJÓN 13 (DONOSTIA)
  • 2017/02/17 – 20:00 – LIHER -> APOLO (DONOSTIA)
  • 2017/02/18 – 19:00 – ADOLFO JAINAGA TRIKITILARIAK (KOKO DANTZAK) -> KALEAK / CALLES (EIBAR)
  • 2017/02/18 – 18:00 – GORKA (AKUSTIKOA) ->  LEONCE DENDA (DONOSTIA)
  • 2017/02/18– 18:00 – ION ETA URBIL  (BAKARLARIA) -> BODEGA DONOSTIARRA (DONOSTIA)
  • 2017/02/18 – 20:00 – BON O`CLOCK (POP ROCK) -> LA PIAZZETA DE GROS (DONOSTIA)
  • 2017/02/18 – NO KOMPLY -> FLORIDA
  • 2017/02/18 – 12:00 – TIO TERONEN SEMEAK -> OÑATI
  • 2017/02/18 – 19:00 – PSICOACUSTIC -> DUIT (DONOSTIA)
  • 2017/02/18 – 19:30 – MANDRAGORA NEGRA -> SALA TUNK (IRUN)
  • 2017/02/18 – 16:30 – TIO TERONEN SEMEAK -> LIZARTZA
  • 2017/02/18 – 22:00 – AUPA QUARTET -> BARCELONA
  • 2017/02/19 – 19:00 – LA HUNGARA -> SALA TUNK (IRUN)
  • 2017/02/23 – 23:00 – INALBIS (POP ROCK) -> CASINO KURSAAL (DONOSTIA)
  • 2017/02/24 – 18:00 – OBANEUKE (ERROMERIA) -> HERRIKO PLAZA (SORALUZE)
  • 2017/02/24– 23:00 – INALBIS (POP ROCK) ->CASINO KURSAAL (DONOSTIA)
  • 2017/02/24 – 20:00 – TRIKIZIO (ERROMERIA) -> PLAZA (AMOREBIETA)
  • 2017/02/24 – 22:00 – JUNE CALSOR (KANTAUTOREA/CANTAUTORA) ->INTXAURRONDO KULTUR ETXEA (DONOSTIA)
  • 2017/02/25 – 13:00 – BON O´CLOCK (POP ROCK) ->INAUTERIAK / CARNAVALES (LA BRETXA, DONOSTIA)
  • 2017/02/25– 20:00 – HOWDY (BLUEGRASS, COUNTRY)) ->BRETXA MERKATAL GUNEA (DONOSTIA)
  • 2017/02/25 – 23:00 – EZTEN GIRO (ERROMERIA) -> INAUTERIAK/CARNAVALES (IURRETA)
  • 2017/02/25 – 20:00 – BIDE BATEZ (ERROMERIA) -> INAUTERIAK/CARNAVALES (ARRASATE)
  • 2017/02/25 – 22:00 – EZTEN GIRO (ERROMERIA) -> BOULEVARD-KISKOA | INAUTERIAK/CARNAVALES (DONOSTIA)
  • 2017/02/25 – 23:00 – GORKA (BAKARLARIA) -> DRINKA (DONOSTIA)
  • 2017/02/25 – 23:00 – TRIKIZIO (ERROMERIA) -> PLAZA (LEIOA)
  • 2017/02/25 – 20:00 – HOWDY (BLUEGRASS, COUNTRY) – > LA BRETXA (DONOSTIA)
  • 2017/02/25– 23:00 – RUDE KANKA SOUND + JOKIN XPRESSIONK (INAUTERI FESTA) -> ETXEKALTE JAZZ & BAR (DONOSTIA)
  • 2017/02/24 – 23:00 – IBAI MARIN -> SALA TRUNK (IRUN)
  • 2017/02/24 – 16:00 – HUGO SILVIEIRA -> BAR ASE (DONOSTIA)
  • 2017/02/25 – 19:30 – EZTEN GIRO -> IURRETA
  • 2017/02/25 – 19:00 – LA FABRIKA DE BOINAS -> LEZO
  • 2017/02/25 – 20:30 – LEO JIMENEZ -> DOKA (DONOSTIA)
  • 2017/02/25 – 22:00 – EZTEN GIRO -> DONOSTIA
  • 2017/02/25 – 22:00 – LIHER -> NUNTXAKU (BERMEO)
  • 2017/02/26 – AUPA QUARTET -> CERCA DE BARCELONA
  • 2017/02/26 – 19:30 – TIO TERONEN SEMEAK -> HERNANI
  • 2017/02/26 – 22:00 – PEPPERMINT QUARTET-> ADUNA
  • 2017/02/26 – 18:00 – ADOLFO JAINAGA TRIKITILARIAK (ERROMERIA) ->INAUTERIAK/CARNAVALES (MARKINA-XEMEIN)
  • 2017/02/27 – 20:00 – BIDE BATEZ (ERROMERIA) ->INAUTERIAK/CARNAVALES (AZPEITIA)
  • 2017/02/28 – BIDE BATEZ -> AZPEITIA
  • 2017/02/28 – 19:30 – ALAIKI (ERROMERIA) ->HERRIKO PLAZA (ARRASATE)

MARTXOA

  • Martxoko OSTIRAL guztietan – 20:00 – HUGO SILVIERA -> BERAUNGO PISTINETAN, BAR ISTILAK (ERENTERIA)
  • 2017/03/02 – 21:00 – AUPA QUARTET -> MADRID
  • 2017/03/03 – 20:00 – TREMENDA JAURIA + Dj Miau -> DOKA (DONOSTIA)
  • 2017/03/05 – LOS BANIS -> SALA TUNK (IRUN)
  • 2017/03/21 – 23:00 – MEDINA AZAHARA -> SALA TUNK (IRUN)
  • 2017/03/04  – LAUROBA -> TABAKALERA  (DONOSTIA)
  • 2017/03/04  – IBAI MARIN -> PAGOA (OIARTZUN)
  • 2017/03/04 –  19:00 – PSICOACUSTIC -> LA TABERNA, EGIA (DONOSTIA)
  • 2017/03/04 – 21:00 – HUGO SILVIERA -> ALTXERRI  (DONOSTIA)
  • 2017/03/04 – 22:30 – LADRONES DE GUITARRAS -> BERAUNGO PISTINETAN, BAR ISTILAK (ERENTERIA)
  • 2017/03/04 – 22:30 – LIHER -> ANDOAINGO GAZTETXEAN
  • 2017/03/05 – SIETE C -> MADRID
  • 2017/03/08 –  00:30 – BIHOZKADA -> BERASTEGI
  • 2017/03/09 – 20:30 – HUGO SILVIERA -> BILBO
  • 2017/03/09 – 21:00 – LIHER -> MEMMINGEN (ALEMANIA)
  • 2017/03/10  – LIHER -> BERLIN (ALEMANIA)
  • 2017/03/10 – 21:30 – NOTHING BOX -> INTXAURRONDOKO KULTUR ETXEA
  • 2017/03/11 – 19:30 – LADRONES DE GUITARRAS -> LOGROÑO
  • 2017/03/11 – 21:00 – LIHER -> INNSBRUCK (AUSTRIA)
  • 2017/03/11 – 19:30 – SUBLEVADOS , THE INDUCTIONS, WE y ANONIMOS -> SALA TUNK (IRUN)
  • 2017/03/12 – 19:00 – EL CAPULLO DE JEREZ -> SALA TUNK (IRUN)
  • 2017/03/16 – 20:00 – LIHER -> BILBOKO KAFE ANTZOKIA
  • 2017/03/16– 20:00 – HOWDY ( BLUEGRASS, COUNTRY -> KALEETATIK/POR LA CALLES (BILBO)
  • 2017/03/17 – 21:00 – HUGO SILVIERA -> ALTXERRI (DONOSTIA)
  • 2017/03/17 – 22:30 – LOW RIDERS -> ZARAUTZ
  • 2017/03/18 – 20:00– KAFARIA/CENAKA -> EKAITZ JATETXEA (DONOSTIA)
  • 2017/03/18 – 18:00 – MUSKULA -> BAIONA
  • 2017/03/18 – 21:30 – EZTEN GIRO -> ARRASATE
  • 2017/03/18 –  IBAI MARIN -> ELGETAKO KAFE ANTZOKIA
  • 2017/03/19 – 16:00 – BIHOZKADA -> VILLABONA
  • 2017/03/19 – 22:00 – MAKI & MARIA ARTES -> SALA TUNK (IRUN)
  • 2017/03/22 – 19:00 – PSICOACUSTIC -> FNAC (DONOSTIA)
  • 2017/03/23 – 19:30 – MAHAI INGURUA/MESA REDONDA (KULTURA POLITIKAK ETA OINARRIZKO KULTURA) -> BIBA KULTURA (BILBO). KARRASKAN, MAHAIA ARABA & KA.
  • 2017/03/23 – 19:30 – TXIKIREN UMOREZKO BAKARRIZKETA -> REKALDE TABERNA (DONOSTIA)
  • 2017/03/23 – 23:00 – OBANEUKE  (ERROMERIA) -> HERRIKO PLAZA (SAN MILLÁN)
  • 2017/03/24 – 20:30 – TUTTI FRUTTI JAZZ PROJECTT -> VITORIA EUGENIA (DONOSTIA)
  • 2017/03/24 – 21:00 – LA FABRIKA DE BOINAS -> IRUN
  • 2017/03/24 – 22:30 – LIHER -> SORALUZEKO GAZTETXEA
  • 2017/03/25 – DJ MAKALA -> HOTEL LONDRES ( DONOSTIA)
  • 2017/03/25 – NO KOMPLY -> SANDFOR (FLORIDA)
  • 2017/03/25 – PSICOACUSTIC -> ASTIGARRAGA
  • 2017/03/25 – IBAI MARIN -> ASTIGARRAGAKO MUSIKA ESKOLA
  • 2017/03/25 – SKAKEO TALDEA -> LASARTE
  • 2017/03/25 – LIHER -> HENDAYAKO GAZTETXEAN
  • 2017/03/25 – 20:00 – HERENEGUN TALDEA -> LASARTE
  • 2017/03/25 – 21:00 – HUGO SILVIERA -> ALTXERRI (DONOSTIA)
  • 2017/03/25 – 22:30 – IKER LAUROBA -> TROSKAETA TABERNA (ATAUN)
  • 2017/03/25 – 19:00 – EUSKAL METAL FEST (METAL, ROCK, HARD ROCK) -> LARRATXO KULTUR ETXEA (DONOSTIA)
  • 2017/03/26 – 13:30 – ADOLFO JAINAGA TRIKITILARIAK ->HERRIKO PLAZA (LEGUTIO)
  • 2017/03/26– 17:00 – KA TOPAKETA #20 @ CALLEJÓN 13 (DONOSTIA)
  • 2017/03/26 – DJ MAKALA -> HOTEL LONDRES (DONOSTIA)
  • 2017/03/28 -19:00-23:30 – EZTEN GIRO -> GOIZUETA
  • 2017/03/28 – 22:00 – LIHER -> DURANGOKO GAZTETXEA
  • 2017/03/31 – 19:00 –  EUSKAL METAL FEST (METAL, ROCK, HARD ROCK) @ LARRATXO KULTUR ETXEA (DONOSTIA)
  • 2017/03/31 – 20:30 – LOW RIDERS (COUNTRY, HILLBILLY) -> DOLARE HOTELA (BEASAIN)
  • 2017/03/31 – 22:00 – MARTXANGO (ERROMERIA) -> PLAZA (PORTUGALETE)
  • 2017/03/31 – 19:45 – BLOODY BROTHERHOOD -> MADRID
  • 2017/03/31 – 20:30 – LOW RIDERS -> BEASAIN
  • 2017/03/31 – 21:00 – MUSKULO -> MOGANBO ARETOA (TRINTXERPE)
  • 2017/03/31 – 22:30 – EXOSET -> SALA TUNK (IRUN)

APIRILA

  • Apirileko OSTIRAL guztietan – 20:00 – HUGO SILVIERA -> BERAUNGO PISTINETAN, BAR ISTILAK (ERENTERIA)
  • AUPA QUARTET -> TOUR EN CHINA
  • 2017/04/01 – 19:30 – EUSKAL METAL FEST (METAL, ROCK,…)  -> LARRATXO KULTUR ETXEA (DONOSTIA)
  • 2017/04/01– 17:00 – GORA HERRIA (BERTSIOAK/VERSIONES) -> HERRIKO PLAZA (LEKEITIO)
  • 2017/04/01 – 19:00 – TRIKIZIO (ERROMERIA) -> HERRIKO PAZA (LAPUEBLA DE LABARCA)
  • 2017/04/01 – 22:30 – EZTEN GIRO (ERROMERIA) -> MUSIKA PLAZA (ZARAUTZ)
  • 2017/04/01 – DJ MAKALA -> IRUÑA
  • 2017/04/01 – BLOODY BROTHERHOOD -> DONOSTIA
  • 2017/04/01 – DINERO -> DOKA (DONOSTIA)
  • 2017/04/01 – 20:30 – LADRONES DE GUITARRAS -> LEZOKO SOTXO TABERNA
  • 2017/04/01 – 22:30 – EZTEN GIRO -> ZARAUTZ
  • 2017/04/02 – IBAI MARIN -> TXONDORRA KULTUR TXOKOA (EGIA)
  • 2017/04/02 – 19:30 – MIKEL URAKEN -> GORA TABERNA (GASTEIZ)
  • 2017/04/05 – 20:00 – ESTANGA TRIKITILARIAK (TRIKITIXA BIKOTEA) -> PETRITEGI SAGARDOTEGIA (ASTIGARRAGA)
  • 2017/04/06 – 18:30 – PITCH & BEER (AURKEZPENAK/PRESENTACIONES) -> SEDE KELER EGOITZA (DONOSTIA)
  • 2017/04/07 – 20:00 – MARTXANGO (ERROMERIA) -> HERRIKO PLAZA (AGURAIN-SALVATIERRA)
  • 2017/04/08 – 22:00 – LADRONES DE GUITARRAS -> KULTUR ETXEA (INTXAURRONDO)
  • 2017/04/08 – 23:30 – JOKIN XPRESSIONK (ELELKTRONIKA, GROOVE) -> ETXEKALTE JAZZ CLUB (DONOSTIA)
  • 2017/04/08 – BLOODY BROTHERHOOD -> LAUDIO
  • 2017/04/08 – 21:30 – LADRONES DE GUITARRAS -> DONOSTIA
  • 2017/04/09 – DJ MAKALA -> MUSIKA KLUBA (DONOSTIA)
  • 2017/04/09 – 13:00 – TIO TERONEN SEMEAK -> USURBIL
  • 2017/04/09 – 19:00 – MUSKULO -> AZKOITIA
  • 2017/04/09 – 19:00 – AUTUMN -> BIDELUZE TABERNA (DONOSTIA)
  • 2017/04/12 – LA FABRIKA DE BOINAS -> ANTXOBEERFEST
  • 2017/04/12 – PSICOACUSTIC -> ANTXOBEERFEST
  • 2017/04/13 – BIDE BATEZ TALDEA -> ZARAUTZ
  • 2017/04/13 – 17:00 – LA FABRIKA DE BOINAS -> ZIZURKIL
  • 2017/04/13 – 23:30 – SONAKAY (FLAMENCO, RUMBA) ->
    CASINO KURSAAL (DONOSTIA)
  • 2017/04/14 – 23:00 – LEE JUNIOR (ROCK & ROLL, BERTSIOAK) ->CASINO KURSAAL (DONOSTIA)
  • 2017/04/14 – 19:00 – TIO TERONEN SEMEAK -> BILBOKO ALBIA LORATEGIAN
  • 2017/04/14 – 21:00 – HUGO SILVIERA -> ALTXERRI (DONOSTIA)
  • 2017/04/15 – MUSKULO -> IZPURA
  • 2017/04/15 – 18:00 – TIO TERONEN SEMEAK -> TOLOSA
  • 2017/04/16 – IBAI MARIN -> LEKEITIO
  • 2017/04/21 – 21:00 – LOS GANDULES -> DOKA (DONOSTIA)
  • 2017/04/22 – MUSKULO -> ORERETAKO GAZTETXEA
  • 2017/04/22 – IBAI MARIN -> BASERRI ANTZOKIA
  • 2017/04/22 – BLOODY BROTHERHOOD -> LAUDIO
  • 2017/04/22 – 22:00 – LAUROBA -> ELGETA
  • 2017/04/22 – 22:30 – EZTEN GIRO -> ZUMAIA
  • 2017/04/22 – 21:00 – TESORO-> DOKA (DONOSTIA)
  • 2017/04/22 – 22:00 – EZTEN GIRO (ERROMERIA) -> HERRIKO PLAZA (ZUMAIA)
  • 2017/04/23 – 11:30 – OSTOLAZA ETA TXAPARTEGI TRIKITILARIAK -> ZUMAIA
  • 2017/04/27 – 23:00 – LOW RIDERS -> DONOSTIA
  • 2017/04/27 – 23:00 – LOW RIDERS (COUNTRY, HILLBILLY) -> CASINO KURSAAL (DONOSTIA)
  • 2017/04/28 – 19:30 – LOW RIDERS (COUNTRY, HILLBILLY)  -> CBA KULTUR GUNEA (IRUN)
  • 2017/04/28 – 19:30 – LOW RIDERS -> IRUN
  • 2017/04/28 – 21:00 – GABEZIA -> PORTUGALETE
  • 2017/04/28 – 20:30 – NEW DAY -> DOKA (DONOSTIA)
  • 2017/04/28 – 00:00 – EZTEN GIRO -> LAZKAO
  • 2017/04/29 – 20:00 – MEINSTEIN -> DOKA (DONOSTIA)
  • 2017/04/29 – 21:30 – GABEZIA -> LAUDIO
  • 2017/04/29 – 22:00 – THE MONSTERS ETA THE DEVILS -> SALA TUNK (IRUN)
  • 2017/04/29 – 02:45 – GARILAK 26 (ERROMERIA)  -> SAN JOSE AUZOA (AMURRIO)
  • 2017/04/29 – 03:00 – TRIKIZIO (ERROMERIA)  -> GATIKA (BIZKAIA)
  • 2017/04/30 – 17:00 – LAJA II.AREN TALDEA (ERROMERIA)  -> ASTEASU
  • 2017/04/30 – 19:00 – GARI ETA IÑAKI (ERROMERIA)  -> HERRIKO PLAZA (OLABERRIA)
  • 2017/04/30 – 20:00 – BIDE BATEZ (ERROMERIA)  -> SAN TELMO JAIAK (ZUMAIA)
  • 2017/04/30 – 24:00 – TRIKIZIO (ERROMERIA)  -> SAN JOSE AUZOA (AMURRIO)
  • 2017/04/30 – 01:00 – DJ MAKALA -> KREMLIN ARETOA (BILBO)
  • 2017/04/30 – 21:00 – LOS HERMANOS CUBERO -> DOKA (DONOSTIA)

MAIATZA

  • Dokak 10 urte betetzen ditu eta egitarau berezia izango du MAIATZEAN zehar
  • 2017/05/02 – 19:30 – GARI TA IÑAKI TRIKITILARIAK -> HERRIKO PLAZA (OLABERRIA)
  • 2017/05/02 – 19:00 – EUSKAL KANTU TAILERRA ETA ANIMAZIOA ->IRUN
  • 2017/05/03 – 19:00 – KUPELA (ERROMERIA)  -> SANTA KRUTZ ERROMERIA (URNIETA)
  • 2017/05/03 – 02:00 – TRIKIZIO (ERROMERIA) -> SONDIKA (INAUTERIAK)
  • 2017/05/04 – 22.00 – MIKEL URAKEN -> ERREKALEOR (GASTEIZ)
  • 2017/05/05- MIKEL URAKEN -> PREFOSTA ELKARTEA (ATARRATZE)
  • 2017/05/05- 21:00 – POTATO + ITZIARREN SEMEAK  -> DOKA (DONOSTIA)
  • 2017/05/05 – 20:30 – NIRVANA, GREEN DAY y THE OFFSPRING -> SALA TUNK (IRUN)
  • 2017/05/05 – 22:00 – AUPA QUARTET -> TARRAGONA
  • 2017/05/05- 22:30 – IBAI MARIN -> GABA ZARAUTZ TABERNA
  • 2017/05/05- 23:00 – EZTEN GIRO -> OREXA
  • 2017/05/06 – 20:30 – AUTUMN -> GUARDETXEA URGULL (DONOSTIA)
  • 2017/05/06 – 21:00 – ANESTESIA + LEGEN BELTZA -> DOKA (DONOSTIA)
  • 2017/05/06 – FIESTA BUMPING -> SALA TUNK (IRUN)
  • 2017/05/06 – 19:00 – ELUSTONDO ANAI ARREBAK (ERROMERIA) -> PIPASENEA (LAZKAO MENDI)
  • 2017/05/07 – 16:00 – ELUSTONDO ANAI ARREBAK (ERROMERIA) -> MIRANDAOLA (LEGAZPI)
  • 2017/05/07 – 17:30 – IBAI MARIN -> MUNGIA
  • 2017/05/07 – 18:30 – EZTEN GIRO -> BERRITXU
  • 2017/05/07 – 19:30 – IBAI MARIN -> MUTRIKU
  • 2017/05/08 – 20:00 – EZTEN GIRO -> AIZARNAZABAL
  • 2017/05/08 – 20:00 – EZTEN GIRO (ERROMERIA)   -> HERRIKO PLAZA (AIZARNAZABAL)
  • 2017/05/08 – XANTI MAGOA (MAGIA) -> HERRIKO PLAZA (TOLOSA)
  • 2017/05/09 – TIO TERONEN SEMEAK -> OIARTZUN
  • 2017/05/09 – 23:00 – TOMASITO -> SALA TUNK (IRUN)
  • 2017/05/09 – 23:00 – LEE JUNIOR (R&R, COUNTRY, BERTSIOAK) -> CASINO KURSAAL (DONOSTIA)
  • 2017/05/11 – 10:00 – GUNEAK ZABALTZEN (OPEN SPACE) -> AITOR IKASTOLA (DONOSTIA)
  • 2017/05/11 – 17:00 – OBENEUKE (ERROMERIA) -> HERRIKO PLAZA (SAN MILLAN)
  • 2017/05/11 – 22:30 – BUFALO -> ERRENTERIA
  • 2017/05/12 – 10:00 – GUNEAK ZABALTZEN (OPEN SPACE) -> AITOR IKASTOLA (DONOSTIA)
  • 2017/05/12 –  FABRIKA DE BOINAS -> ANTXOBERFEST (ANTXOKO GARAGARDO FESTA)
  • 2017/05/12 –  22:00 – PSICOACUSTIC -> ANTXOBERFEST (ANTXOKO GARAGARDO FESTA)
  • 2017 /05/12 – 22:30 – GORA HERRIA -> ORTUELLA
  • 2017 /05/13 – 17:30 – BIDE BATEZ (ERROMERIA) -> DANBOLIN FEST (ORIO)
  • 2017 /05/13 – 19:30/22:30 – EZTEN GIRO (ERROMERIA)   -> HERRIKO JAIAK (ONDARROA)
  • 2017 /05/13 – 22:00 – BIDE BATEZ (ERROMERIA) -> EUSKAL JAIA (OIARTZUN)
  • 2017 /05/13– 22:00 – HOWDY (COUNTRY, BLUEGRASS) -> INTXAURRONDOKO  KULTUR ETXEA (DONOSTIA)
  • 2017 /05/13 – 22:30 – GARILAK 26 (ERROMERIA) ->
  • 2017/05/13 –  DJ MAKALA -> LE BUKOWSKI (DONOSTIA)
  • 2017/05/13 – 17:30 – BIDE BATEZ -> ORIO
  • 2017/05/13 –  18:00 – FABRIKA DE BOINAS -> ZIZURKIL
  • 2017/05/13 – 19:00 –  TIO TERONEN SEMEAK -> ABADIÑO
  • 2017/05/13 – 19:00/22:00 – EZTEN GIRO -> ONDARRU
  • 2017/05/13 – 22:00 – BAIPASS -> FIESTA DE VENTAS (IRUN)
  • 2017/05/13 – 22:00 – BIDE BATEZ -> OIARTZUN
  • 2017/05/14 – 13:00 – IBAI MARIN -> KAFE KOVAC (BILBO)
  • 2017/05/14 – 16:00 – TIO TERONEN SEMEAK -> HERRI URRATS (SENPERE)
  • 2017/05/14 – 14:00 – EUSKAL KANTU BAZKARIA ETA ANIMAZIOA -> IRUN
  • 2017/05/14 – 18:00 – ELUSTONDO ANAI ARREBAK (ERROMERIA) -> ZUMARRAGAKO EITZAN
  • 2017/05/14 – 18:00 – ELUSTONDO ANAI ARREBAK (ERROMERIA) -> ZUMARRAGAKO EITZAN
  • 2017/05/15 – ESTANGA TRIKITILARIAK -> SARASOLA SAGARDOTEGIA (ASTEASU)
  • 2017/05/15 – 22:30 – KONTZERTU BARROKOA -> MUSIKA ESKOLA, OLATU TALKA (DONOSTIA)
  • 2017/05/17 – 20:30 – IBAI MARIN -> DABA DABA  (DONOSTIA)
  • 2017/05/18 – 20:30 – HUGO SILVIERA -> VICTORIA JAZZ CAFE (DONOSTIA)
  • 2017/05/19 – 20:30 – SKY BEATS AND FRIENDS -> DOKA (DONOSTIA)
  • 2017/05/19 – 22:30 – TOMASITO -> SALA TUNK (IRUN)
  • MAIATZAK 19-20 – FITS, BAIPASS, MINDTRAP, HYEDRA, PET FENNEC, AKER ODOL, POTENTOR, HAIL NOISE -> OLATU TALKA (DONOSTIA)
  • 2017/05/20 – 03:00 – TRIKIZIO (ERROMERIA) -> HERRIKO PLAZA (ORTUELLA)
  • 2017/05/20 – 16:00 –  BLOODY BROTHERHOOD -> KRAWILL (IRUÑA)
  • 2017/05/20 – 12:00 – PSICOACUSTIC ->  DONOSTIA
  • 2017/05/20 – 21:00 – HUGO SILVIERA -> ALTXERRI (DONOSTIA)
  • 2017/05/20 – 23:00 – HECTOR QUINTANA -> SALA TUNK (IRUN)
  • 2017/05/21 – 12:00 – TIO TERONEN SEMEAK -> HERRIKO PLAZA (IRURA)
  • 2017/05/21 – 20:00 – EÑAUT ELORRIETA -> DOKA (DONOSTIA)
  • 2017/05/21 – 11:00 – ARITZ ETA MAITANE TRIKITILARIAK -> BERGARA
  • 2017/05/21 – 18:00 – ADOLFO JAINAGA TRIKITILARIA  -> TRIKITIXA JAIALDIA (ELGETA)
  • 2017/05/21 – 18:30 – ELUSTONDO ANAI ARREBAK (ERROMERIA) -> HERRIKO PLAZA (AIA)
  • 2017/05/25 – 19:00 – ALAIKI TALDEA -> ZUMEA PLAZA (ANDOAIN)
  • 2017/05/26 – 19:00 – NOGA (AKUSTIKOA)   -> CBA KULTUR GUNEA (IRUN)
  • 2017/05/26 – 23:00 – CUARTO TRASTE -> PAUSE & PLAY (BARAKALDO)
  • 2017/05/26– 23:30 – LEKORD TALDEA -> EUROPA JAUREGIAN (GASTEIZ)
  • 2017/05/26– 01:00 – GARILAK 26 (ERROMERIA) -> LAS CARRERAS
  • 2017/05/26 – 19:30 – HARD GZ -> DOKA (DONOSTIA)
  • 2017/05/26 – 22:30 – BIHOZKADA -> PAGOA KAFE ANTZOKIA (OIARTZUN)
  • 2017/05/26 – 22:30 –  BLOODY BROTHERHOOD -> ZESTOAKO GAZTETXEA
  • 2017/05/27 – 18:00 – BIDE BATEZ -> BEHEKO PLAZA (MUTRIKU)
  • 2017/05/27 – 18:30 – TIO TERONEN SEMEAK -> AMURRIO
  • 2017/05/27 – 20:00 – IBAI MARIN -> GELTOKI KAFETEGIA (SONDIKA)
  • 2017/05/27 – 20:30 – LOS BRACCO -> DOKA (DONOSTIA)
  • 2017/05/27 – 21:00 – SACRIFICIO Y PASTA -> SALA TUNK (IRUN)
  • 2017/05/27 – 18:00 – TRIKIZIO (ERROMERIA) -> HERRIKO PLAZA (LEKEITIO)
  • 2017/05/27 – 18:00 – BIDE BATEZ (ERROMERIA) -> BEHEKO PLAZA (MUTRIKU)
  • 2017/05/27 – 22:30 – CUARTO TRASTE -> PAUSE & PLAY (BARAKALDO)
  • 2017/05/28 – 16:15 – KULUNKA (ERROMERIA) -> HERRIKO PLAZA (MUNGIA)
  • 2017/05/28 – 17:00 – TRIKIZIO (ERROMERIA) -> HERRIKO PLAZA (MUNGIA)
  • 2017/05/28 – 19:00 – BERTSO SAIOA -> DOKA (DONOSTIA)
  • 2017/05/29 – 23:00 – EZTEN GIRO -> BEASAIN

EKAINA

  • 2017/06/01 – GATIBU NAIZ FESTA -> DOKA (DONOSTIA)
  • 2017/06/02 – MUSKULO -> HENDAIAKO FAMILI BARATZEAK
  • 2017/06/02 – 19:30 – HUGO SILVEIRA -> BAR ANICETO (AMARA)
  • 2017/06/02 – 20:00 – PSICOACUSTIC ->  CALLE MAYOR (IRUN)
  • 2017/06/02 – 20:00 – HAMLET -> DOKA (DONOSTIA)
  • 2017/06/02 – 20:30 – LOS FINEST, ITOIZ Y CASTE… -> SALA TUNK (IRUN)
  • 2017/06/03 – 20:00 – LAIOTZ (ERROMERIA) -> OSINAGA
  • 2017/06/03 – 17:00 – ESTANGA ANAI ARREBAK (ERROMERIA) -> ARANTZABELA IKASTOLA (GASTEIZ)
  • 2017/06/03 – GEORGE PALMER -> DOKA (DONOSTIA)
  • 2017/06/03 – 20:00 – BIHOZKADA -> ESTEBENEA JATETXEA (IRUN)
  • 2017/06/03 – 21:00 – MUSKULO -> BARATZA ARETOA (GASTEZ)
  • 2017/06/04 – 12:00 – HUGO SILVEIRA -> BERAUNGO PISTINETAN, BAR ISTILAK (ERENTERIA)
  • 2017/06/08 – MANZANILLA IN FUSION  -> MUSIKALE JAIALDIA (ORMAIZTEGI)
  • 2017/06/08 – 20:00 – KUPELA (ERROMERIA) -> EREÑOTZU
  • 2017/06/10 – 16:00 – XANTI MAGOA ->ZEGAMA
  • 2017/06/10 – 19:00 – METAL PROPHECY FEST -> SALA TUNK (IRUN)
  • 2017/06/10 – 19:00 – GABEZIA -> SALA TUNK (IRUN)
  • 2017/06/10 – 20:00 – JOSETXU PIPARRAK, THE RIBER ROCK BAND -> DOKA (DONOSTIA)
  • 2017/06/10 – 22:30 – PSICOACUSTIC ->  IRUN
  • 2017/06/10 – 16:00/18:00 – BIDE BATEZ  -> BIZARAIN IKASTOLA
  • 2017/06/10 – 20:00 – LAIOTZ (ERROMERIA) -> EREÑOTZU
  • 2017/06/10 – 00:00 – GARILAK 26 -> GOIHERRI AUZOA (ERANDIO)
  • 2017/06/10 – 00:30 – TRIKIZIO  -> ZALDUONDO
  • 2017/06/11 – 12:30 –  ELIZAGOIEN AHIZPAK  -> LEGUTIO
  • 2017/06/11 – 13:00/19:00 – TIO TERONEN SEMEAK -> ANDRE MARI ZURIAREN PLAZAN (GASTEIZ)
  • 2017/06/13 – 20:00 – BERRI TXARRAK -> DOKA (DONOSTIA)
  • 2017/06/14 – 21:00- EZTEN GIRO -> ANOETA
  • 2017/06/16 –19:30/20:45 – ADOLFO JAINAGA -> EIBAR
  • 2017/06/16 – 21:00 – UK SUBS -> DOKA (DONOSTIA)
  • 2017/06/16 – 23:00 – DESTRANGIS -> SALA TUNK (IRUN)
  • 2017/06/16 – 01:30 – TRIKIZIO -> GALLARTA
  • 2017/06/16 – TRIKUHARRI  -> MUSIKALE JAIALDIA (ORMAIZTEGI)
  • 2017/06/17 – GAU ZURIA -> ERRIBERA KALEA (ZUMAIA)
  • 2017/06/17 – 13:00 – ADOLFO JAINAGA -> ESKORIATZA
  • 2017/06/17 – 20:00 – PJ KAHUNA & SARA GRAJA -> ERRIBERA KALEA (ZUMAIA)
  • 2017/06/17 – 10:45/20:10 – LADRONES DE GITARRAS -> LOIOLA KALEA (DONOSTIA)
  • 2017/06/17 – 21:00 – LADY MUSIC FEST -> SALA TUNK (IRUN)
  • 2017/06/17 – 21:00 – BLACK CAT, FEAR CROWD -> SALA TUNK (IRUN)
  • 2017/06/18 – 18:30 – TIO TERONEN SEMEAK  -> ANOETAKO PLAZAN (ANOETA)
  • 2017/06/18 – 19:00 – HUGO SILVEIRA  -> DUIT
  • 2017/06/18 – 22:30 –  ELIZAGOIEN AHIZPAK  -> ANOETAKO PLAZAN (ANOETA)
  • 2017/06/21 – 19:00 –  INAGURACIÓN EXPO RAI BIKANDI -> CALLEJON 13 (DONOSTIA)
  • 2017/06/21 – MUSKULO -> MAMI TXULA (BAIONA)
  • 2017/06/22 – 16:30- EZTEN GIRO -> ZALDUPE IKASTOLA (ONDARROA)
  • 2017/06/22 – 21:30 – ESTANGA ANAI ARREBAK -> AKARREGI SAGARDOTEGIA
  • 2017/06/23 – ESTANGA ANAI ARREBAK -> DONOSTIAN
  • 2017/06/23 – 19:00 – FOTOBIXO (GUILLE MARTINEZ), ERAKUSKETA -> LAU TABERNA (AMARA)
  • 2017/06/23 – 20:00 – IMULTZO ETA BELOKI TRIKITILARIAK  -> ARETXABALETA
  • 2017/06/23 – 20:00 – TSUNAMI -> OLABERRIA
  • 2017/06/23 – 19:00/23:00 – IRATI ETA MAIALEN TRIKITILARIAK  -> AIETEN (DONOSTIA)
  • 2017/06/23 – 20:00 – VOLTAIA -> DONOSTIA / TABAKALERA
  • 2017/06/23 – 23:00 –OSTOLAZA ETA TXAPARTEGI TRIKITILARIAK -> VILLABONA
  • 2017/06/23 – 22:00 – ADOLFO JAINAGA -> ELORRIO (SAN JUAN AUZOA)
  • 2017/06/23 – 23:00 – TRIKIZIO (ERROMERIA) -> GALDAKAO
  • 2017/06/23 – 23:00 –GARILAK 26 (ERROMERIA) -> LEIOA
  • 2017/06/23 – 22:30 – UBENAUKE (ERROMERIA) -> DONOSTIA
  • 2017/06/23 – 23:00 – ERDIZKA -> OÑATI
  • 2017/06/23 – 22:30/ 23:00 – MUXUTRUK (ERROMERIA), SAN JUANETAKO KONTZERTUA->  BEASAINGO PERGOLETAN
  • 2017/06/23 – 23:30 – GORA HERRIA – > GALDAMES
  • 2017/06/24 – 20:00 – TRIKIZIO (ERROMERIA) -> ZAMUDIO
  • 2017/06/24 – 22:00 – GARILAK 26 (ERROMERIA) ->BERMEO (ARENE AUZOA)
  • 2017/06/24 – 22:00 – ZENOBIA + OXIDO -> SALA TUNK (IRUN)
  • 2017/06/24 – 22:00 – ADOLFO JAINAGA -> EIBAR
  • 2017/06/24 – 22:30 – BIDE BATEZ (ERROMERIA) ->GETARIA
  • 2017/06/24 – 22:30 – LADRONES DE GUITARRAS -> GALTZARABORDA (ERRENTERIA)
  • 2017/06/24 – 23:00 – TRAKETS (ERROMERIA) -> TOLOSA
  • 2017/06/24 – 00:15 –GORA HERRIA -> MUSKIZ
  • 2017/06/25 – PAXKAL IRIGOYEN -> DOKA (DONOSTIA)
  • 2017/06/25 – 20:00 – IBAI MARIN ETA BESTE HAINBAT TALDE, EKITALDI SOLIDARIOA -> ANTZOKI ZAHARRA (DONOSTIA)
  • 2017/06/28 – 19:00 – CANELITA -> SALA TUNK (IRUN)
  • 2017/06/28 – 23:00 – BIDE BATEZ (ERROMERIA) -> ORIO
  • 2017/06/28 – 20:30- EZTEN GIRO -> ARBIZU
  • 2017/06/29 – TELMO IRURETAREN “TOQUECITO MINUS” MONOLOGOA -> TXIMISTA TABERNA (ZUMAIA)
  • 2017/06/29 – 23:00- EZTEN GIRO -> DIMA
  • 2017/06/29 – 23:30 – TRIKIZIO (ERROMERIA) -> ELGETA
  • 2017/06/30 – 23:00 – TRIKIZIO (ERROMERIA) -> LA QUADRA
  • 2017/06/30 – 23:30 – GARILAK 26 (ERROMERIA) -> ABANTO ZIERBENA
  • 2017/06/30 – IGARA ROOSTERS -> DOKA (DONOSTIA)
  • 2017/06/30 – 22:30 –MUXUTRUK (ERROMERIA) ->BEASAINGO PLAZA AZPIAN
  • 2017/06/30 – 4:00- EZTEN GIRO -> USURBIL

UZTAILA

  • 2017/07/01 – 17:00 – ADOLFO JAINAGA -> ELGETAKO FRONTOIAN
  • 2017/07/01 – 19:00 – DANTZ JAIALDIAREN AURKEZPEN FESTA -> CONVENT GARDEN
  • 2017/07/01 – 22:30 – GORA HERRIA (ERROMERIA) -> DIMA
  • 2017/07/02  – 22:30 – TRIKIZIO (ERROMERIA) -> SOPELA
  • 2017/07/03 – MUSKULO -> BIXAMONA FEST (ZUMARRAGA-URRETXU)
  • 2017/07/08 – 20:00 – EVERLEVER -> TXIMISTARRETA PARKEA (LASARTE-ORIA)
  • 2017/07/08 – 22:30 – GARILAK 26 -> ARAIA
  • 2017/07/08 – 23:00 – BIDE BATEZ -> SORALUZEKO SAN ANDRES AUZOA
  • 2017/07/08 – 22:30 – GORA HERRIA -> GOHIERRI AUZOA (ERANDIO)
  • 2017/07/13 – 22:30 – GARILAK 26 -> LARREABASTERRA (SOPELA)
  • 2017/07/15 – 20:00 – WHA WHA BUGA BAND -> OKENDO PLAZA (LASARTE-ORIA)
  • 2017/07/15 – 22:00 – ALDAMAR STREET BAND -> GOIKO PLAZA (ONDARROA)
  • 2017/07/15 – 23:00 – GORA HERRIA -> BALMASEDA
  • 2017/07/22 – 20:00 – AZKAITER PELOX ROCKABILY RIOT-> ZABALETA AUZOA (LASARTE-ORIA)
  • 2017/07/21 – 21:00 – FABRIKA DE BOINAS -> SALA TUNK (IRUN)
  • 2017/07/22 – 20:00 – IBAI MARIN -> ORERETA
  • 2017/07/29 – 20:00 – LATITUD 43-> ZUMABURU AUZOA (LASARTE-ORIA)
  • 2017/07/31 – 22:00 – LEE JUNIOR -> BASAUNDI BAILARA, ORIA AUZOA (LASARTE-ORIA)

ABUZTUA

  • 2017/08/03 – 21:00 – MUSKULO -> BOB´S GARAGARDO FABRIKA (HAZPARNE)
  • 2017/08/05 – 20:00 – HOWDY -> ERRIBERA KALEA (ZUMAIA)
  • 2017/08/15  – HOWDY-> DONOSTIAKO ASTE NAGUSIA

IRAILA

  • 2017/09/03 – ELIZAGOIEN AHIZPAK -> ALMIKE AUZOA (BERMEO)
  • 2017/09/22 – 19:30 –  BLOODY BROTHERHOOD -> SALA TUNK (IRUN)
  • 2017/09/25 – 20:00 – IBAI MARIN -> URBARTE AUZOA (LASARTE-ORIA)